SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AQUAIZOL s.r.o.
- IČO36641049
- DIČ2022058049
- IČ DPHSK2022058049
- NACE4323
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 4323, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
242k €
↘ -7.4% YoY
EBITDA · 2025
-12k €
Čistý zisk · 2025
-40k €
Aktíva spolu
310k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
3
Σ 60k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 242k € | -12k € | -40k € | 310k € | RUZ závierka |
| 2024 | 261k € | 547 € | 8 660 € | 416k € | RUZ závierka |
| 2023 | 371k € | 47k € | 1 790 € | 555k € | RUZ závierka |
| 2022 | 473k € | 67k € | 11k € | 606k € | RUZ závierka |
| 2021 | 360k € | 56k € | -1 316 € | 664k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 242 tis. € | 261 tis. € | 371 tis. € | 473 tis. € | 360 tis. € | 419 tis. € |
| EBITDA | -12 tis. € | 547 € | 47 tis. € | 67 tis. € | 56 tis. € | 83 tis. € |
| EBITDA marža | -5 % | 0.2 % | 12.6 % | 14.1 % | 15.5 % | 19.9 % |
| Čistý zisk | -40 tis. € | 9 tis. € | 2 tis. € | 11 tis. € | -1 tis. € | 12 tis. € |
| Aktíva spolu | 310 tis. € | 416 tis. € | 555 tis. € | 606 tis. € | 664 tis. € | 637 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrea Petríková
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivana Mešková
AP
Konateľ
Andrea Petríková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Meško | Konateľ | 2005-09-10 | — |
| Andrea Mešková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-09-30 | 2024-10-17 |
| Andrea Mešková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-10-01 | 2022-09-29 |
| Andrea Mešková | Konateľ | 2014-09-03 | 2024-10-17 |
| Ivana Mešková | Konateľ | 2005-09-10 | 2014-09-30 |
| Ivana Mešková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-09-10 | 2014-09-30 |
| Ivana Mešková | Konateľ | 2005-09-10 | 2014-09-03 |
| Peter Meško | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-09-10 | 2007-01-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ivana Mešková
Andrea Petríková
Andrea Mešková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AQUAIZOL s.r.o.RPO
Sídlo
Pod Urpínom 1485/7
Vznik
2005-09-10 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36641049RPO
DIČ
2022058049FS
IČ DPH
SK2022058049 · aktívneFS
NACE
4323
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK2075000000004022477457FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-05-12 | Obec Slovenská Ľupča | Zmluva o dielo - Oprava strešného plášťa Materskej školy | 60k € |
| 2013-10-03 | Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepný závod Čierny Balog | ZMLUVA O DIELO | 30k € |
| 2022-04-19 | Obec Slovenská Ľupča | Zmluva o dielo | 47 € |
| 2023-03-29 | Obec Slovenská Ľupča | Dohoda o ukončení vzťahov vyplývajúcich zo Zmluvy o dielo zo dňa 19.4.2022 - dohoda o uknčení vzťahov | 0 € |
| 2020-08-10 | Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SR | Zmluva o poskytnutí pomoci formou dlhodobého individuálneho poradenstva | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AQUAIZOL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36641049/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36641049/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36641049", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →