SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 G.P.S. ZVOLEN, spol. s r.o.
- IČO36639231
- DIČ2022026765
- IČ DPHSK2022026765
- NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Zvolen, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
183k €
↗ +32.2% YoY
EBITDA · 2024
17k €
Čistý zisk · 2024
11k €
Aktíva spolu
140k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 12k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
19 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 183k € | 17k € | 11k € | 140k € | RUZ závierka |
| 2023 | 138k € | -35k € | -42k € | 126k € | RUZ závierka |
| 2022 | 196k € | 27k € | 14k € | 177k € | RUZ závierka |
| 2021 | 174k € | 37k € | 22k € | 164k € | RUZ závierka |
| 2020 | 100k € | -17k € | -28k € | 131k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 183 tis. € | 138 tis. € | 196 tis. € | 174 tis. € | 100 tis. € | 122 tis. € |
| EBITDA | 17 tis. € | -35 tis. € | 27 tis. € | 37 tis. € | -17 tis. € | 6 tis. € |
| EBITDA marža | 9.2 % | -25.1 % | 13.9 % | 21.5 % | -17.5 % | 5.3 % |
| Čistý zisk | 11 tis. € | -42 tis. € | 14 tis. € | 22 tis. € | -28 tis. € | -2 tis. € |
| Aktíva spolu | 140 tis. € | 126 tis. € | 177 tis. € | 164 tis. € | 131 tis. € | 160 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Beáta Smolková
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Smolka
IM
Konateľ
Ing. Miroslav Smolka
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Beáta Smolková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-07-05 | 2022-09-30 |
| Ing. Miroslav Smolka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-07-05 | 2022-09-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Miroslav Smolka
Beáta Smolková
Miroslav Smolka
Beáta Smolková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
G.P.S. ZVOLEN, spol. s r.o.RPO
Sídlo
V. P. Tótha 17
Vznik
2005-07-05 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36639231RPO
DIČ
2022026765FS
IČ DPH
SK2022026765 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolen
Krajina
SK
IBAN
SK4309000000000403176625FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-01-30 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | Dodatok č. 2 k Zmluve č. 1014/08 o dielo zo dňa 10.06.2008 | 110k € |
| 2012-01-30 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | Dodatok č. 2 k Zmluve č. 1/BB/2009 o dielo zo dňa 12.02.2009 | 99k € |
| 2012-01-30 | Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR | Dodatok č. 2 k Zmluve č. 009/06 o dielo zo dňa 24.04.2006 | 80k € |
| 2023-04-05 | Mesto Banská Bystrica | Dodatok č. 2 k Mandátnej zmluve č. 1044/2019/PS-ESM | 12k € |
| 2016-07-14 | Zvolenská teplárenská a.s., Zvolen | Zmluva o dielo - geodetické zamerania | 1 560 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
G.P.S. ZVOLEN, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36639231/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36639231/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36639231", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →