SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 CS Development, s.r.o.

  • IČO36632970
  • DIČ2021915148
  • IČ DPHSK2021915148
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Michalovce, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit E · 20/100 Vysoké riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 32k € Zisk 5 643 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
32k €
↗ +53.8% YoY
EBITDA · 2025
6 604 €
Čistý zisk · 2025
5 643 €
Aktíva spolu
25k €
Zamestnanci
1
Kredit
E· 20/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 7 528 €
Dlh zdravotnej poisťovne 197 €
Dlh sociálnej poisťovne 2 528 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 11 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
20 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 12k 23k 35k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 32k € 6 604 € 5 643 € 25k € RUZ závierka
2024 21k € 1 367 € 1 027 € 28k € RUZ závierka
2023 13k € 328 € 279 € 26k € RUZ závierka
2022 17k € 302 € 257 € 25k € RUZ závierka
2021 14k € -2 067 € -2 067 € 20k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby32 tis. €21 tis. €13 tis. €17 tis. €14 tis. €17 tis. €
EBITDA7 tis. €1 tis. €328 €302 €-2 tis. €1 tis. €
EBITDA marža20.7 %6.6 %2.4 %1.7 %-15.2 %6.1 %
Čistý zisk6 tis. €1 tis. €279 €257 €-2 tis. €874 €
Aktíva spolu25 tis. €28 tis. €26 tis. €25 tis. €20 tis. €42 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jana Žarnovičanová
Od 2022-05-20
MZ
Konateľ
Milan Záhorčák
Od 2011-04-21
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jana Žarnovičanová
Od 2011-06-17
Do 2022-05-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Robert Kluba Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-04-29 2011-06-16
Rastislav Španiel Konateľ 2004-12-09 2006-11-28
Rastislav Španiel Konateľ 2004-12-09 2007-01-23
Rastislav Španiel Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-12-09 2010-11-04
Róbert Olšiak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-12-09 2011-04-28
Róbert Olšiak Konateľ 2004-12-09 2011-04-28
Róbert Olšiak Konateľ 2004-12-09 2011-04-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CS Development, s.r.o.RPO
Sídlo
Sama Chalupku 2
Vznik
2004-12-09 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36632970RPO
DIČ
2021915148FS
IČ DPH
SK2021915148 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Michalovce
Krajina
SK
IBAN
SK1602000000005171208757FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CS Development, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36632970/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36632970/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36632970",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →