SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BYTHOS s.r.o.
- IČO36623059
- DIČ2021773457
- IČ DPHSK2021773457
- NACE6832 · Správa nehnuteľností
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Správa nehnuteľností, 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
244k €
↗ +6.6% YoY
EBITDA · 2024
16k €
Čistý zisk · 2024
4 786 €
Aktíva spolu
60k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
7
Σ 1.76 mil. €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 244k € | 16k € | 4 786 € | 60k € | RUZ závierka |
| 2023 | 229k € | 3 833 € | -6 614 € | 50k € | RUZ závierka |
| 2022 | 223k € | 16k € | 5 723 € | 71k € | RUZ závierka |
| 2021 | 205k € | 1 677 € | -1 421 € | 47k € | RUZ závierka |
| 2020 | 191k € | 8 753 € | 4 990 € | 53k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 244 tis. € | 229 tis. € | 223 tis. € | 205 tis. € | 191 tis. € | 183 tis. € |
| EBITDA | 16 tis. € | 4 tis. € | 16 tis. € | 2 tis. € | 9 tis. € | 24 tis. € |
| EBITDA marža | 6.5 % | 1.7 % | 7.1 % | 0.8 % | 4.6 % | 13 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | -7 tis. € | 6 tis. € | -1 tis. € | 5 tis. € | 17 tis. € |
| Aktíva spolu | 60 tis. € | 50 tis. € | 71 tis. € | 47 tis. € | 53 tis. € | 53 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milada Kalčevská
NČ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Nadežda Čemová
MK
Konateľ
Milada Kalčevská
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Nadežda Čemová | Konateľ | 2004-01-23 | — |
| Milada Kalčevská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-01-23 | 2022-05-18 |
| Milada Kalčevská | Konateľ | 2004-01-23 | 2022-05-18 |
| Nadežda Čemová | Konateľ | 2004-01-23 | 2022-05-18 |
| Nadežda Čemová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-01-23 | 2022-05-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BYTHOS s.r.o.RPO
Sídlo
Československej armády 25
Vznik
2004-01-23 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36623059RPO
DIČ
2021773457FS
IČ DPH
SK2021773457 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK5302000000004457743312FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-03-01 | Štátny fond rozvoja bývania | ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA SÚČASNÉ A BUDÚCE POHĽADÁVKY FPÚO | 467k € |
| 2023-02-01 | Štátny fond rozvoja bývania | Zmluva o úvere | 467k € |
| 2021-09-20 | Štátny fond rozvoja bývania | ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA SÚČASNÉ A BUDÚCE POHĽADÁVKY FPÚO | 296k € |
| 2021-07-26 | Štátny fond rozvoja bývania | Zmluva o úvere | 296k € |
| 2013-06-27 | Štátny fond rozvoja bývania | Zmluva o úvere | 243k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BYTHOS s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36623059/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36623059/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36623059", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →