SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 CONTAINER SERVICES s.r.o.

  • IČO36621919
  • DIČ2021311479
  • IČ DPHSK2021311479
  • LEI315700ULBXMAU6R74G80
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Veľký Krtíš, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 4.17 mil. € Zisk 20k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
4.17mil. €
↘ -3.2% YoY
EBITDA · 2024
157k €
Čistý zisk · 2024
20k €
Aktíva spolu
2.12mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 86/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 6M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 4.17 mil. € 157k € 20k € 2.12 mil. € RUZ závierka
2023 4.31 mil. € 296k € 183k € 2.13 mil. € RUZ závierka
2022 5.64 mil. € 159k € 70k € 1.7 mil. € RUZ závierka
2021 4.62 mil. € 154k € 76k € 1.67 mil. € RUZ závierka
2020 3.57 mil. € 64k € 11k € 1.44 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby4.17 M €4.31 M €5.64 M €4.62 M €3.57 M €3.08 M €
EBITDA157 tis. €296 tis. €159 tis. €154 tis. €64 tis. €64 tis. €
EBITDA marža3.8 %6.9 %2.8 %3.3 %1.8 %2.1 %
Čistý zisk20 tis. €183 tis. €70 tis. €76 tis. €11 tis. €14 tis. €
Aktíva spolu2.12 M €2.13 M €1.70 M €1.67 M €1.44 M €1.11 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marian Kanát
Od 2022-04-06
MK
Konateľ
Marian Kanát
Od 2004-02-27
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marian Kanát
Od 2018-03-07
Do 2022-04-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Dušan Jamný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-03-26 2018-03-06
Ing. Igor Šramatý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-03-26 2008-12-05
Marian Kanát Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-03-26 2014-11-04
Marian Kanát Konateľ 2004-02-27 2017-06-15
Ing. Igor Šramatý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-12-08 2004-03-25
Ing. Igor Šramatý Konateľ 2003-12-08 2008-11-28
Ing. Igor Šramatý Konateľ 2003-12-08 2008-12-05
Marian Kanát Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-12-08 2004-03-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CONTAINER SERVICES s.r.o.RPO
Sídlo
Štefánikova 723/13
Vznik
2003-12-08 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36621919RPO
DIČ
2021311479FS
IČ DPH
SK2021311479 · aktívneFS
LEI
315700ULBXMAU6R74G80GLEIF
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Veľký Krtíš
Krajina
SK
IBAN
SK0811110000001483898015FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-06-03 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
2019-10-15 Slovenská akadémia vied Nájomná zmluva 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CONTAINER SERVICES s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36621919/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36621919/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36621919",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →