SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 EcoFemina, s.r.o.

  • IČO36621617
  • DIČ2021766593
  • IČ DPHSK2021766593
  • NACE8130 · Čin.súv.s krajin.úpravou

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Lučenec, SK. Pôsobí v odvetví Čin.súv.s krajin.úpravou, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
90k €
↘ -31.6% YoY
EBITDA · 2025
14k €
Čistý zisk · 2025
-21k €
Aktíva spolu
410k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 154 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 24 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 219k 438k 664k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 90k € 14k € -21k € 410k € RUZ závierka
2024 131k € 8 801 € -39k € 465k € RUZ závierka
2023 434k € 50k € 3 289 € 495k € RUZ závierka
2022 604k € 123k € 63k € 537k € RUZ závierka
2021 480k € 133k € 80k € 490k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby90 tis. €131 tis. €434 tis. €604 tis. €480 tis. €355 tis. €
EBITDA14 tis. €9 tis. €50 tis. €123 tis. €133 tis. €62 tis. €
EBITDA marža15.1 %6.7 %11.5 %20.3 %27.8 %17.4 %
Čistý zisk-21 tis. €-39 tis. €3 tis. €63 tis. €80 tis. €26 tis. €
Aktíva spolu410 tis. €465 tis. €495 tis. €537 tis. €490 tis. €368 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Erik Tušim
Od 2022-02-10
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Eliška Tušimová
Od 2020-10-30
ET
Konateľ
Erik Tušim
Od 2012-08-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Eliška Tušimová Konateľ 2003-11-18
Ing. Eliška Tušimová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-09-11 2020-10-29
Erik Tušim Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-01-18 2012-09-10
Ing. Eliška Tušimová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-10-14 2011-01-17
Eliška Tušimová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-07-20 2010-10-13
Eliška Tušimová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-03-01 2010-07-19
Jozef Tušim Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-03-01 2010-07-19
Eliška Tušimová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-11-18 2008-02-29
Eliška Tušimová Konateľ 2003-11-18 2010-10-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Erik Tušim
od 2022-03-24 · do 2024-06-10
Eliška Tušimová
od 2017-11-08 · do 2024-06-10
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
EcoFemina, s.r.o.RPO
Sídlo
Podjavorinskej 8
Vznik
2003-11-18 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36621617RPO
DIČ
2021766593FS
IČ DPH
SK2021766593 · aktívneFS
NACE
8130 · Čin.súv.s krajin.úpravou
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Lučenec
Krajina
SK
IBAN
SK5409000000005174021808FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 154 € celková hodnota 2023-07-25 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-07-25 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ Poľana Nájomná zmluva 154 €
2020-05-07 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu " Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa §54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EcoFemina, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36621617/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36621617/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36621617",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →