SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 kampa, s.r.o.

  • IČO36621595
  • DIČ2021756484
  • IČ DPHSK2021756484
  • NACE8121 · Generál.čistenie budov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Generál.čistenie budov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
201k €
↗ +54.3% YoY
EBITDA · 2024
22k €
Čistý zisk · 2024
4 976 €
Aktíva spolu
147k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 86/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 73k 146k 221k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 201k € 22k € 4 976 € 147k € RUZ závierka
2023 130k € 8 884 € 5 403 € 64k € RUZ závierka
2022 147k € 14k € 9 706 € 74k € RUZ závierka
2021 111k € 12k € 7 653 € 54k € RUZ závierka
2020 121k € 8 173 € 872 € 33k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby201 tis. €130 tis. €147 tis. €111 tis. €121 tis. €146 tis. €
EBITDA22 tis. €9 tis. €14 tis. €12 tis. €8 tis. €-8 tis. €
EBITDA marža11 %6.8 %9.6 %10.6 %6.8 %-5.7 %
Čistý zisk5 tis. €5 tis. €10 tis. €8 tis. €872 €-16 tis. €
Aktíva spolu147 tis. €64 tis. €74 tis. €54 tis. €33 tis. €33 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

VS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Schneider
Od 2022-09-27
VS
Konateľ
Vladimír Schneider
Od 2003-11-24
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martina Schneider Nižňanská
Od 2012-07-10
Do 2013-01-31

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Tatiana Prochádzková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-07-10 2013-01-31
Vladimír Schneider Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-30 2022-09-26
Mgr. Anna Schneiderová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-11-24 2008-12-29
Vladimír Schneider Konateľ 2003-11-24 2012-09-11
Vladimír Schneider Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-11-24 2008-12-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
kampa, s.r.o.RPO
Sídlo
Kapitulská 8
Vznik
2003-11-24 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36621595RPO
DIČ
2021756484FS
IČ DPH
SK2021756484 · aktívneFS
NACE
8121 · Generál.čistenie budov
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK3511000000002627779344FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
kampa, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36621595/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36621595/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36621595",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →