SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Remeslo strojal, s.r.o.

  • IČO36621391
  • DIČ2020065498
  • IČ DPHSK2020065498
  • NACE2892 · Výroba baníc.strojov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Žiar nad Hronom, SK. Pôsobí v odvetví Výroba baníc.strojov, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · mfg-machinery
Tržby · 2025 12.31 mil. € Zisk 119k €
Zamestnanci 150–199 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
12.31mil. €
↘ -1.7% YoY
EBITDA · 2025
730k €
Čistý zisk · 2025
119k €
Aktíva spolu
8.36mil. €
Zamestnanci
150–199
CRZ zmluvy
3
Σ 9 225 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 81 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 7M 13M 20M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 12.31 mil. € 730k € 119k € 8.36 mil. € RUZ závierka
2024 12.52 mil. € -42k € -649k € 7.75 mil. € RUZ závierka
2023 15.12 mil. € 662k € 76k € 9.29 mil. € RUZ závierka
2022 15.82 mil. € 737k € 199k € 8.7 mil. € RUZ závierka
2021 18.09 mil. € 889k € 345k € 9.72 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby12.31 M €12.52 M €15.12 M €15.82 M €18.09 M €11.45 M €
EBITDA730 tis. €-42 tis. €662 tis. €737 tis. €889 tis. €723 tis. €
EBITDA marža5.9 %-0.3 %4.4 %4.7 %4.9 %6.3 %
Čistý zisk119 tis. €-649 tis. €76 tis. €199 tis. €345 tis. €220 tis. €
Aktíva spolu8.36 M €7.75 M €9.29 M €8.70 M €9.72 M €8.57 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Konateľ
Jozef Žiak
Od 2024-04-01
IF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ilja Frank Narzikul
Od 2022-08-11
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Bohumil Glezgo
Od 2022-08-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jozef Urblík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-11
Ing. Jozef Urblík Konateľ 2003-11-07
Ing. Bohumil Glezgo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-06-06 2022-08-10
Ing. František Víťazka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-06-06 2013-11-14
Ing. Ladislav Kelemen Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-06-06 2010-07-07
Ing. František Víťazka Konateľ 2008-12-18 2013-10-16
Ing. František Víťazka Konateľ 2008-12-18 2013-11-14
Ilja Frank Narzikul Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-09-21 2022-08-10
Ing. Jozef Urblík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-09-21 2022-08-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Bohumil Glezgo
od 2020-05-29
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Remeslo strojal, s.r.o.RPO
Sídlo
Priemyselná 12
Vznik
2003-11-07 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36621391RPO
DIČ
2020065498FS
IČ DPH
SK2020065498 · aktívneFS
NACE
2892 · Výroba baníc.strojov
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Žiar nad Hronom
Krajina
SK
IBAN
SK6902000000002263126851FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 9 225 € celková hodnota 2025-03-14 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-01-02 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-13SP-1201/0097/33 1.12 mil. €
2014-01-13 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1201/0737/135 682k €
2013-07-31 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu č. XXI "Podpora vytvárania pracovných miest" 22k €
2015-05-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa §51a zákona č. 5/2004 Z.z. 18k €
2015-12-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 11k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
Remeslo strojal, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-machinery. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36621391/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36621391/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36621391",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →