🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · SK

EuroElemental, s.r.o.

IČO36617881DIČ2022213798IČ DPHSK2022213798NACE6831 · Realitné kancelárieEST.2006 · 20r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 95/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 95/100
A+
95/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
36k €
↗ +18.7% YoY
EBITDA · 2025
22k €
Čistý zisk · 2025
5 845 €
Aktíva spolu
233k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EuroElemental, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 13k 26k 40k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 36k € 22k € 5 845 € 233k € RUZ závierka
2024 30k € 19k € 10k € 244k € RUZ závierka
2023 30k € 15k € 8 721 € 212k € RUZ závierka
2022 30k € 14k € 7 810 € 216k € RUZ závierka
2021 27k € 15k € 8 323 € 223k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby36 tis. €30 tis. €30 tis. €30 tis. €27 tis. €25 tis. €
EBITDA22 tis. €19 tis. €15 tis. €14 tis. €15 tis. €15 tis. €
EBITDA marža60.7 %62.8 %50.8 %47.6 %55.5 %59.6 %
Čistý zisk6 tis. €10 tis. €9 tis. €8 tis. €8 tis. €750 €
Aktíva spolu233 tis. €244 tis. €212 tis. €216 tis. €223 tis. €231 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Júliana Vráblová
Od 2022-05-21
IJ
Konateľ
Ing. Júliana Vráblová
Od 2014-06-27
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Júliana Vráblová
Od 2014-08-13
Do 2022-05-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Stanislav Majerski Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-03-03 2014-08-12
Tomáš Mikletič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-23 2011-02-08
Matej Loncko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-01-16 2011-02-08
Stanislav Majerski Konateľ 2006-07-07 2014-08-12
Stanislav Majerski Konateľ 2006-07-07 2014-06-26
Stanislav Majerski Konateľ 2006-07-07 2010-03-02
Stanislav Majerski Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-07-07 2010-03-02
Tomáš Mikletič Konateľ 2006-07-07 2010-12-29
Tomáš Mikletič Konateľ 2006-07-07 2011-02-08

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
EuroElemental, s.r.o.RPO
Sídlo
Cesta k Paľovej búde 8713/15D
Vznik
2006-07-07 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36617881RPO
DIČ
2022213798FS
IČ DPH
SK2022213798 · aktívneFS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK8311000000002620789048FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36617881/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36617881/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36617881",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.