SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DEKANY, spol. s r.o.

  • IČO36610135
  • DIČ2022259657
  • IČ DPHSK2022259657
  • NACE4776 · Maloobchod s kvetmi

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Svätý Peter, SK. Pôsobí v odvetví Maloobchod s kvetmi.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 65k € Zisk 2 216 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
65k €
↘ -26.1% YoY
EBITDA · 2024
25k €
Čistý zisk · 2024
2 216 €
Aktíva spolu
288k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 13 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 32k 63k 96k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 65k € 25k € 2 216 € 288k € RUZ závierka
2023 87k € 26k € 6 378 € 289k € RUZ závierka
2022 67k € 23k € 1 465 € 259k € RUZ závierka
2021 54k € -4 258 € -26k € 253k € RUZ závierka
2020 35k € -179 € -19k € 278k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby65 tis. €87 tis. €67 tis. €54 tis. €35 tis. €75 tis. €
EBITDA25 tis. €26 tis. €23 tis. €-4 tis. €-179 €22 tis. €
EBITDA marža39.1 %29.4 %34.5 %-7.8 %-0.5 %29.8 %
Čistý zisk2 tis. €6 tis. €1 tis. €-26 tis. €-19 tis. €388 €
Aktíva spolu288 tis. €289 tis. €259 tis. €253 tis. €278 tis. €283 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Jaroslav Dékány
Od 2022-09-10
JJ
Konateľ
JUDr. Jaroslav Dékány
Od 2009-09-09
JJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Jaroslav Dékány
Od 2009-10-08
Do 2022-09-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ladislav Dékány Konateľ 2006-06-15 2009-09-09
Ladislav Dékány Konateľ 2006-06-15 2009-10-07
Ladislav Dékány Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-06-15 2009-10-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DEKANY, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Školská 55
Vznik
2006-06-15 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36610135RPO
DIČ
2022259657FS
IČ DPH
SK2022259657 · aktívneFS
NACE
4776 · Maloobchod s kvetmi
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Svätý Peter
Krajina
SK
IBAN
SK4575000000004027290050FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-04-15 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno Dohoda č.8/§56/2013 o poskytnutí príspevku na zriadenie chránenej dielne alebo chráneného pracoviska podľa §56 zákona č.5/2004 Z.z. 41k €
2013-06-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno Dohoda č. 16/§59/2013 o poskytnutí príspevku na činnosť pracovného asistenta podľa §59 zákona č.5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov ( ďalej len "zákon o službách zamestnanost") 29k €
2016-06-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno Dohoda č. 16/14/056/3 24k €
2015-06-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno Dohoda o poskytnutí príspevku na zriadenie chránenej dielne podľa §56 zákona č. 5/2004 Z.z. 24k €
2018-02-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno Dohoda č. 18/14/060/40 19k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DEKANY, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36610135/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36610135/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36610135",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →