SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TRIMEDICAL s.r.o.

  • IČO36607924
  • DIČ2022198684
  • NACE8559 · Ost.vzdelávanie i.n.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Michalovce, SK. Pôsobí v odvetví Ost.vzdelávanie i.n., 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
174k €
↗ +1.4% YoY
EBITDA · 2025
71k €
Čistý zisk · 2025
55k €
Aktíva spolu
383k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
6
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 27 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 63k 126k 192k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 174k € 71k € 55k € 383k € RUZ závierka
2024 172k € 51k € 40k € 325k € RUZ závierka
2023 166k € 66k € 52k € 288k € RUZ závierka
2022 159k € 54k € 42k € 232k € RUZ závierka
2021 132k € 51k € 38k € 192k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby174 tis. €172 tis. €166 tis. €159 tis. €132 tis. €120 tis. €
EBITDA71 tis. €51 tis. €66 tis. €54 tis. €51 tis. €46 tis. €
EBITDA marža40.5 %29.8 %40 %33.7 %38.4 %38.7 %
Čistý zisk55 tis. €40 tis. €52 tis. €42 tis. €38 tis. €34 tis. €
Aktíva spolu383 tis. €325 tis. €288 tis. €232 tis. €192 tis. €153 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Jana Farkašová
Od 2022-11-22
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Ľubov Makohusová
Od 2022-05-20
PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhDr. Mikuláš Koščo
Od 2022-05-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Jana Farkašová Konateľ 2011-12-14
MUDr. Ľubov Makohusová Konateľ 2006-05-26
PhDr. Mikuláš Koščo Konateľ 2006-05-26
PhDr. Mikuláš Koščo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-05-26 2022-05-19
Mgr. Mikuláš Koščo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-12-30 2018-05-25
MUDr. Jana Farkašová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-12-30 2022-11-21
Mgr. Jana Farkašová Konateľ 2006-05-26 2011-12-14
Mgr. Jana Farkašová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-05-26 2011-12-29
Mgr. Jana Farkašová Konateľ 2006-05-26 2011-12-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TRIMEDICAL s.r.o.RPO
Sídlo
Staničná 3
Vznik
2006-05-26 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36607924RPO
DIČ
2022198684FS
NACE
8559 · Ost.vzdelávanie i.n.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Michalovce
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-07-14 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-07-14 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-05-20 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-04-18 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-02-07 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2022-05-10 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TRIMEDICAL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36607924/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36607924/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36607924",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →