SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 AUTOLEASING, s.r.o.

  • IČO36606651
  • DIČ2022178565
  • NACE7739 · Prenájom ost.stroj.,tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Košice - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom ost.stroj.,tov..

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit D · 48/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2022 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Čistý zisk · 2022
0 €
Aktíva spolu
1.59mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 48/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 723 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 44 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
48 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 144k 288k 437k 2018 2019 2020 2021 2022
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2022 0 € 1.59 mil. € RUZ závierka
2021 153 € 130 € 1.59 mil. € RUZ závierka
2020 100k € 42k € 121 € 1.57 mil. € RUZ závierka
2019 306k € 148k € -40k € 1.27 mil. € RUZ závierka
2018 397k € 237k € 6 342 € 1.39 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202220212020201920182017
Tržby100 tis. €306 tis. €397 tis. €400 tis. €
EBITDA153 €42 tis. €148 tis. €237 tis. €237 tis. €
EBITDA marža42.4 %48.2 %59.8 %59.2 %
Čistý zisk0 €130 €121 €-40 tis. €6 tis. €406 €
Aktíva spolu1.59 M €1.59 M €1.57 M €1.27 M €1.39 M €1.42 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Brňák
Od 2018-08-24
Do 2021-04-26
LB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lívia Brňáková
Od 2012-09-12
Do 2016-09-05
JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Brňák
Od 2011-07-20
Do 2012-09-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ján Braňák Konateľ 2011-07-13 2016-09-19
Ján Brňák Konateľ 2011-07-13 2022-07-18
Ján Brňák Konateľ 2011-07-13 2022-07-04
Ján Brňák Konateľ 2011-07-13 2016-09-05
Ján Brňák Konateľ 2011-07-13 2021-04-26
Peter Matyšák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-04-28 2011-07-19
Peter Matyšák Konateľ 2006-04-28 2011-07-13
Peter Matyšák Konateľ 2006-04-28 2011-07-19

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Brňák
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AUTOLEASING, s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 81
Vznik
2006-04-28 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36606651RPO
DIČ
2022178565FS
NACE
7739 · Prenájom ost.stroj.,tov.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AUTOLEASING, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36606651/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36606651/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36606651",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →