SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KVARTDENT, s.r.o.
- IČO36605573
- DIČ2022174319
- IČ DPHSK2022174319
- NACE8623 · Zubná lekárska prax
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Košice - Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Zubná lekárska prax, 9 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
473k €
↗ +116.1% YoY
EBITDA · 2024
219k €
Čistý zisk · 2024
161k €
Aktíva spolu
274k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
9
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
95
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 473k € | 219k € | 161k € | 274k € | RUZ závierka |
| 2023 | 219k € | 69k € | 54k € | 87k € | RUZ závierka |
| 2022 | 163k € | 85k € | 81k € | 489k € | RUZ závierka |
| 2021 | 147k € | 77k € | 59k € | 409k € | RUZ závierka |
| 2020 | 142k € | 83k € | 57k € | 348k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 473 tis. € | 219 tis. € | 163 tis. € | 147 tis. € | 142 tis. € | 173 tis. € |
| EBITDA | 219 tis. € | 69 tis. € | 85 tis. € | 77 tis. € | 83 tis. € | 99 tis. € |
| EBITDA marža | 46.3 % | 31.8 % | 52.3 % | 52.5 % | 58.1 % | 57.5 % |
| Čistý zisk | 161 tis. € | 54 tis. € | 81 tis. € | 59 tis. € | 57 tis. € | 70 tis. € |
| Aktíva spolu | 274 tis. € | 87 tis. € | 489 tis. € | 409 tis. € | 348 tis. € | 294 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MDDr. Gabriela Verbová, PhD.
MG
Konateľ
MDDr. Gabriela Verbová, PhD.
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Radomír Kvarta
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Alica Kvartová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-30 | 2023-10-06 |
| Ing. Radomír Kvarta | Konateľ | 2006-03-31 | 2023-10-03 |
| Ing. Radomír Kvarta | Konateľ | 2006-03-31 | 2023-10-06 |
| Ing. Radomír Kvarta | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-31 | 2022-11-29 |
| MUDr. Alica Kvartová | Konateľ | 2006-03-31 | 2023-10-06 |
| MUDr. Alica Kvartová | Konateľ | 2006-03-31 | 2023-10-03 |
| MUDr. Alica Kvartová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-31 | 2022-11-29 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
KVARTDENT, s.r.o.RPO
Sídlo
Kováčska 32
Vznik
2006-03-31 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36605573RPO
DIČ
2022174319FS
IČ DPH
SK2022174319 · aktívneFS
NACE
8623 · Zubná lekárska prax
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - Staré Mesto
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-06-24 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-03-26 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-06-27 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-01-15 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-05-17 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KVARTDENT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36605573/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36605573/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36605573", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →