SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 bring, s.r.o.

  • IČO36605565
  • DIČ2022165530
  • IČ DPHSK2022165530
  • NACE4333 · Obkladanie stien,podláh

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Moldava nad Bodvou, SK. Pôsobí v odvetví Obkladanie stien,podláh, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit C · 61/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 206k € Zisk 2 174 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
206k €
↘ -34.3% YoY
EBITDA · 2024
43k €
Čistý zisk · 2024
2 174 €
Aktíva spolu
142k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
2
Σ 19k €
Kredit
C· 61/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne 1 222 €
Dlh sociálnej poisťovne 3 259 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
C
61 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 207k 414k 628k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 206k € 43k € 2 174 € 142k € RUZ závierka
2023 313k € 13k € -26k € 104k € RUZ závierka
2022 570k € 46k € 9 012 € 164k € RUZ závierka
2021 404k € 41k € 1 264 € 312k € RUZ závierka
2020 320k € 31k € 5 796 € 202k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby206 tis. €313 tis. €570 tis. €404 tis. €320 tis. €481 tis. €
EBITDA43 tis. €13 tis. €46 tis. €41 tis. €31 tis. €42 tis. €
EBITDA marža21 %4.3 %8.1 %10.1 %9.7 %8.8 %
Čistý zisk2 tis. €-26 tis. €9 tis. €1 tis. €6 tis. €15 tis. €
Aktíva spolu142 tis. €104 tis. €164 tis. €312 tis. €202 tis. €203 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ZM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zsolt Máté
Od 2022-05-20
ZM
Konateľ
Zsolt Máté
Od 2006-03-31
EM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ella Mátéová
Od 2006-03-31
Do 2016-01-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Zsolt Máté Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-03-31 2022-05-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Zsolt Máté
od 2021-04-16
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
bring, s.r.o.RPO
Sídlo
Horská 35
Vznik
2006-03-31 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36605565RPO
DIČ
2022165530FS
IČ DPH
SK2022165530 · aktívneFS
NACE
4333 · Obkladanie stien,podláh
NUTS región
Košický kraj
Obec
Moldava nad Bodvou
Krajina
SK
IBAN
SK2702000000002148336255FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 19k € celková hodnota 2023-12-22 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-11-13 Obec Drienovec Zmluva o dielo 19k €
2023-12-22 Obec Drienovec Dohoda o ukončení 0 €
2016-10-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dohoda č. 16/41/051/675 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie v rámci národného projektu „Absolventská prax štartuje zamestnanie“ 0 €
2014-05-20 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dohoda č. 99/§51/2014 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie 0 €
2013-07-08 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice DOHODA O SPLÁTKOVOM KALENDÁRI - bring s.r.o. 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
bring, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36605565/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36605565/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36605565",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →