SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DUOPHARM, s.r.o.

  • IČO36599051
  • DIČ2022077387
  • IČ DPHSK2022077387
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Sečovce, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.12mil. €
↗ +5.4% YoY
EBITDA · 2025
55k €
Čistý zisk · 2025
15k €
Aktíva spolu
267k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
5
Σ 0 €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 413k 825k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.12 mil. € 55k € 15k € 267k € RUZ závierka
2024 1.06 mil. € 44k € 18k € 224k € RUZ závierka
2023 920k € 19k € -979 € 248k € RUZ závierka
2022 1.13 mil. € 25k € 1 065 € 226k € RUZ závierka
2021 1.14 mil. € 54k € 39k € 190k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.12 M €1.06 M €920 tis. €1.13 M €1.14 M €1.04 M €
EBITDA55 tis. €44 tis. €19 tis. €25 tis. €54 tis. €-43 tis. €
EBITDA marža4.9 %4.2 %2.1 %2.2 %4.8 %-4.2 %
Čistý zisk15 tis. €18 tis. €-979 €1 tis. €39 tis. €-55 tis. €
Aktíva spolu267 tis. €224 tis. €248 tis. €226 tis. €190 tis. €184 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

KP
Konateľ
Katarína Pristášová
Od 2024-12-16
KP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Katarína Pristášová
Od 2022-10-08
PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PharmDr. Katarína Pristášová
Od 2022-10-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
PharmDr. Katarína Pristášová Konateľ 2005-10-26
Ing. Matúš Pristáš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-10-08 2025-01-27
Stanislav Pristáš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-10-08 2023-03-28
PharmDr. Katarína Pristášová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-10-26 2022-10-07
Stanislav Pristáš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-10-26 2022-10-07
Stanislav Pristáš Konateľ 2005-10-26 2023-03-27
Stanislav Pristáš Konateľ 2005-10-26 2023-03-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Katarína Pristášová
od 2025-02-05
Katarína Pristášová
od 2023-01-12
Stanislav Pristáš
od 2020-03-30 · do 2024-02-02
Katarína Pristášová
od 2020-03-30 · do 2023-01-12
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DUOPHARM, s.r.o.RPO
Sídlo
Plechotická 1084/2
Vznik
2005-10-26 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36599051RPO
DIČ
2022077387FS
IČ DPH
SK2022077387 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Košický kraj
Obec
Sečovce
Krajina
SK
IBAN
SK4175000000004022836755FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-11-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-11-28 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-11-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-12-28 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-02-17 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2021-12-13 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DUOPHARM, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36599051/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36599051/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36599051",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →