AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 Nemocnica s poliklinikou Trebišov, a.s.
- IČO36597376
- DIČ2022058830
- IČ DPHSK7020000669
- NACE8610 · Čin.nemocníc
Akciová spoločnosť, registrovaná 2005, so sídlom v Trebišov, SK. Pôsobí v odvetví Čin.nemocníc, 71 verejných zmlúv v CRZ, 2 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Essential
Príloha · health
Tržby · 2024
32.76 mil. €
Zisk 908k €
Zamestnanci
500–999
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
32.76mil. €
↗ +7.3% YoY
EBITDA · 2024
2.42mil. €
Čistý zisk · 2024
908k €
Aktíva spolu
14.03mil. €
Zamestnanci
500–999
CRZ zmluvy
71
Σ 3.3 mil. €
EU projekty
2
Σ 7.99 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 32.76 mil. € | 2.42 mil. € | 908k € | 14.03 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 30.53 mil. € | 2.21 mil. € | 754k € | 14.86 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 23.87 mil. € | 1.6 mil. € | 589k € | 15.67 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 23.12 mil. € | 1.19 mil. € | 597k € | 14.68 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 22.04 mil. € | 1.2 mil. € | 805k € | 13.89 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 32.76 M € | 30.53 M € | 23.87 M € | 23.12 M € | 22.04 M € | 21.36 M € |
| EBITDA | 2.42 M € | 2.21 M € | 1.60 M € | 1.19 M € | 1.20 M € | 842 tis. € |
| EBITDA marža | 7.4 % | 7.2 % | 6.7 % | 5.1 % | 5.5 % | 3.9 % |
| Čistý zisk | 908 tis. € | 754 tis. € | 589 tis. € | 597 tis. € | 805 tis. € | 570 tis. € |
| Aktíva spolu | 14.03 M € | 14.86 M € | 15.67 M € | 14.68 M € | 13.89 M € | 13.50 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IT
Podpredseda predstavenstva
Ing. Tomáš Valaška, FCCA, MPH
MI
Člen predstavenstva
MUDr. Igor Pramuk, MPH
MR
Predseda predstavenstva
MUDr. Radoslav Čuha, MBA, MPH
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Marián Haviernik | Člen predstavenstva | 2025-02-01 | — |
| MUDr. Martin Šimo, MBA | Člen dozorného orgánu | 2023-10-13 | — |
| PhDr. Marek Čižmár | Člen dozorného orgánu | 2023-10-13 | — |
| Ing. Ľubomír Tóda, FCCA | Člen dozorného orgánu | 2019-04-01 | — |
| Mgr. Ján Janovčík | Člen dozorného orgánu | 2019-04-01 | — |
| Mgr. Lucia Hrindová | Člen dozorného orgánu | 2018-12-13 | — |
| MUDr. Rudolf Hrdlík | Člen dozorného orgánu | 2018-12-13 | — |
| MUDr. Radoslav Čuha, MBA, MPH | Predseda predstavenstva | 2021-04-01 | 2026-04-08 |
| MUDr. Radoslav Čuha, MBA, MPH | Predseda predstavenstva | 2021-04-01 | 2025-12-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marek Dospiva
Viktoria Dospivová
Marek Peterčák
Michal Vrzgula
Jakub Haščák
Martin Haščák
Valeria Haščáková
Jaroslav Haščák
Marek Dospiva
Marek Dospiva
Jaroslav Haščák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
Nemocnica s poliklinikou Trebišov, a.s.RPO
Sídlo
Ul. SNP 1079/76
Vznik
2005-09-07 · 21 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36597376RPO
DIČ
2022058830FS
IČ DPH
SK7020000669 · aktívneFS
NACE
8610 · Čin.nemocníc
NUTS región
Košický kraj
Obec
Trebišov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2018-01-23 | Ministerstvo zdravotníctva SR | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspenku č. IROP/002-Z-302021M084-308/2017 | 6.82 mil. € |
| 2026-03-05 | Ministerstvo zdravotníctva SR | Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti č. 12/2026 | 2.02 mil. € |
| 2025-09-11 | Ministerstvo zdravotníctva SR | Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti č. 780/2025 | 1.18 mil. € |
| 2021-03-15 | Ministerstvo zdravotníctva SR | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 418k € |
| 2017-04-04 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Dohoda o urovnaní k zmluve č. 43NSP2000214 za rok 2016 | 38k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
EssentialKlasifikácia subjektu
Nemocnica s poliklinikou Trebišov, a.s. je zaradená ako essential subjekt podľa prílohy I · health. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36597376/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36597376/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36597376", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →