SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Lekáreň FICARIA s.r.o.
- IČO36597139
- DIČ2022060667
- IČ DPHSK2022060667
- NACE4773 · Lekárne
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Kráľovský Chlmec, SK. Pôsobí v odvetví Lekárne, 8 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.46mil. €
↗ +10.3% YoY
EBITDA · 2025
360k €
Čistý zisk · 2025
256k €
Aktíva spolu
1.28mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
8
Σ 15k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.46 mil. € | 360k € | 256k € | 1.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 3.14 mil. € | 334k € | 226k € | 1.37 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.77 mil. € | 363k € | 255k € | 1.25 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.44 mil. € | 329k € | 232k € | 883k € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.25 mil. € | 177k € | 111k € | 871k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.46 M € | 3.14 M € | 2.77 M € | 2.44 M € | 2.25 M € | 2.06 M € |
| EBITDA | 360 tis. € | 334 tis. € | 363 tis. € | 329 tis. € | 177 tis. € | 156 tis. € |
| EBITDA marža | 10.4 % | 10.6 % | 13.1 % | 13.5 % | 7.9 % | 7.6 % |
| Čistý zisk | 256 tis. € | 226 tis. € | 255 tis. € | 232 tis. € | 111 tis. € | 101 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.28 M € | 1.37 M € | 1.25 M € | 883 tis. € | 871 tis. € | 850 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RM
Konateľ
Réka Mátéová
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Alžbeta Mátéová
RM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Réka Mátéová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Alžbeta Mátéová | Konateľ | 2019-01-31 | — |
| MUDr. Alžbeta Mátéová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-02-09 | 2022-05-19 |
| Réka Mátéová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-02-09 | 2022-05-19 |
| Dušan Ažaltovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-08-26 | 2019-02-08 |
| Mária Ažaltovičová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-08-26 | 2019-02-08 |
| Mária Ažaltovičová | Konateľ | 2005-08-26 | 2019-02-08 |
| Mária Ažaltovičová | Konateľ | 2005-08-26 | 2019-01-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Alžbeta MátéováPEP
Réka Mátéová
Alžbeta Mátéová
Dušan Ažaltovič
Mária Ažaltovičová
Dušan Ažaltovič
Mária Ažaltovičová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Lekáreň FICARIA s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 717/174
Vznik
2005-08-26 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36597139RPO
DIČ
2022060667FS
IČ DPH
SK2022060667 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Košický kraj
Obec
Kráľovský Chlmec
Krajina
SK
IBAN
SK6809000000000552303878FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-10-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov | Dohoda §54, Cesta na trh práce 3 (Opatrenie č. 1) | 13k € |
| 2024-12-10 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov | Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy | 2 825 € |
| 2025-12-01 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-03-05 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov | Dodatok NP | 0 € |
| 2024-11-27 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Lekáreň FICARIA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36597139/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36597139/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36597139", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →