SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 HELL ENERGY SK s.r.o.

  • IČO36594521
  • DIČ2022018405
  • IČ DPHSK2022018405
  • NACE4634 · Veľkoobchod s nápojmi

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Košice - Dargovských hrdinov, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s nápojmi.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 24.13 mil. € Zisk 1.72 mil. €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
24.13mil. €
↘ -2.9% YoY
EBITDA · 2025
2.5mil. €
Čistý zisk · 2025
1.72mil. €
Aktíva spolu
11.48mil. €
Zamestnanci
25–49
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 9M 18M 27M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 24.13 mil. € 2.5 mil. € 1.72 mil. € 11.48 mil. € RUZ závierka
2024 24.84 mil. € 3.63 mil. € 2.71 mil. € 11.73 mil. € RUZ závierka
2023 18.9 mil. € 2.23 mil. € 1.56 mil. € 8.09 mil. € RUZ závierka
2022 16.94 mil. € 2.18 mil. € 1.55 mil. € 6.89 mil. € RUZ závierka
2021 12.87 mil. € 3.1 mil. € 2.4 mil. € 5.17 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby24.13 M €24.84 M €18.90 M €16.94 M €12.87 M €10.85 M €
EBITDA2.50 M €3.63 M €2.23 M €2.18 M €3.10 M €1.78 M €
EBITDA marža10.3 %14.6 %11.8 %12.9 %24.1 %16.4 %
Čistý zisk1.72 M €2.71 M €1.56 M €1.55 M €2.40 M €1.21 M €
Aktíva spolu11.48 M €11.73 M €8.09 M €6.89 M €5.17 M €3.80 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

VT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Trubač
Od 2022-05-20
VT
Konateľ
Vladimír Trubač
Od 2021-09-10
VT
Konateľ
Vladimír Trubač
Od 2021-09-10
Do 2024-11-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Dávid Trubač Konateľ 2017-11-15 2021-09-22
Dávid Trubač Konateľ 2017-11-15 2021-09-10
Vladimír Trubač Konateľ 2005-06-07 2017-11-21
Vladimír Trubač Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-06-07 2022-05-19
Vladimír Trubač Konateľ 2005-06-07 2017-11-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HELL ENERGY SK s.r.o.RPO
Sídlo
Krosnianska 81
Vznik
2005-06-07 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36594521RPO
DIČ
2022018405FS
IČ DPH
SK2022018405 · aktívneFS
NACE
4634 · Veľkoobchod s nápojmi
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - Dargovských hrdinov
Krajina
SK
IBAN
SK2602000000004511848458FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HELL ENERGY SK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36594521/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36594521/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36594521",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →