SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Sachmet, s.r.o.
- IČO36593664
- DIČ2022021782
- NACE8621 · Čin.všeob.lekár.praxe
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Košice - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Čin.všeob.lekár.praxe, 14 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
157k €
↗ +1.2% YoY
EBITDA · 2024
48k €
Čistý zisk · 2024
27k €
Aktíva spolu
87k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
14
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 157k € | 48k € | 27k € | 87k € | RUZ závierka |
| 2023 | 155k € | 20k € | 11k € | 33k € | RUZ závierka |
| 2022 | 130k € | 14k € | 526 € | 38k € | RUZ závierka |
| 2021 | 128k € | 3 266 € | -8 602 € | 35k € | RUZ závierka |
| 2020 | 124k € | 17k € | 2 736 € | 47k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 157 tis. € | 155 tis. € | 130 tis. € | 128 tis. € | 124 tis. € | 118 tis. € |
| EBITDA | 48 tis. € | 20 tis. € | 14 tis. € | 3 tis. € | 17 tis. € | 4 tis. € |
| EBITDA marža | 30.2 % | 12.7 % | 10.6 % | 2.5 % | 13.6 % | 3.4 % |
| Čistý zisk | 27 tis. € | 11 tis. € | 526 € | -9 tis. € | 3 tis. € | 793 € |
| Aktíva spolu | 87 tis. € | 33 tis. € | 38 tis. € | 35 tis. € | 47 tis. € | 49 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Stella Čajková
MS
Konateľ
MUDr. Stella Čajková
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Stella Čajková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Stella Čajková | Konateľ | 2011-12-02 | 2021-10-19 |
| Ing. Vladimír Jakubík | Konateľ | 2005-05-11 | 2011-12-02 |
| Ing. Vladimír Jakubík | Konateľ | 2005-05-11 | 2011-12-08 |
| MUDr. Matilda Jakubíková | Konateľ | 2005-05-11 | 2011-12-08 |
| MUDr. Matilda Jakubíková | Konateľ | 2005-05-11 | 2011-12-02 |
| MUDr. Matilda Jakubíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-05-11 | 2011-12-08 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Sachmet, s.r.o.RPO
Sídlo
Pri jazdiarni 1010/1
Vznik
2005-05-11 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36593664RPO
DIČ
2022021782FS
NACE
8621 · Čin.všeob.lekár.praxe
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-10-23 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-07-01 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-05-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-04-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-09-27 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Sachmet, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36593664/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36593664/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36593664", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →