SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Euroko, spol. s r.o.

  • IČO36591688
  • DIČ2021998286
  • IČ DPHSK2021998286
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Veľké Kapušany, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 8 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 3.08 mil. € Zisk -7 196 €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.08mil. €
↗ +8.1% YoY
EBITDA · 2025
366k €
Čistý zisk · 2025
-7 196 €
Aktíva spolu
1.25mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
8
Σ 358k €
EU projekty
1
Σ 313k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 22 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.08 mil. € 366k € -7 196 € 1.25 mil. € RUZ závierka
2024 2.84 mil. € 330k € 20k € 1.27 mil. € RUZ závierka
2023 2.74 mil. € 489k € 238k € 1.21 mil. € RUZ závierka
2022 2.27 mil. € 293k € 75k € 756k € RUZ závierka
2021 1.41 mil. € 256k € 54k € 730k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.08 M €2.84 M €2.74 M €2.27 M €1.41 M €1.28 M €
EBITDA366 tis. €330 tis. €489 tis. €293 tis. €256 tis. €243 tis. €
EBITDA marža11.9 %11.6 %17.9 %12.9 %18.2 %19 %
Čistý zisk-7 tis. €20 tis. €238 tis. €75 tis. €54 tis. €54 tis. €
Aktíva spolu1.25 M €1.27 M €1.21 M €756 tis. €730 tis. €760 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Konateľ
Miklós Kozsár
Od 2005-04-05
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miklós Kozsár
Od 2005-04-05
CK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Csaba Kozsár
Od 2005-04-05
Do 2013-03-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Miklós Kozsár
od 2021-04-19
Miklós Kozsár
od 2018-01-03 · do 2019-11-12
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Euroko, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 116
Vznik
2005-04-05 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36591688RPO
DIČ
2021998286FS
IČ DPH
SK2021998286 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Košický kraj
Obec
Veľké Kapušany
Krajina
SK
IBAN
AT462011182036382800FS
Bankové účty
9 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 358k € celková hodnota 2025-11-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-05-21 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 157k €
2024-03-01 Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 156k €
2022-05-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 14k €
2025-08-20 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy 10k €
2023-03-09 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 7 382 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Euroko, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36591688/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36591688/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36591688",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →