SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 InteliData, s.r.o.

  • IČO36589802
  • DIČ2021950579
  • IČ DPHSK2021950579
  • NACE4650

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví 4650.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 322k € Zisk 2 816 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
322k €
↗ +18.2% YoY
EBITDA · 2024
8 136 €
Čistý zisk · 2024
2 816 €
Aktíva spolu
104k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 117k 234k 354k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 322k € 8 136 € 2 816 € 104k € RUZ závierka
2023 272k € 5 874 € 501 € 98k € RUZ závierka
2022 262k € 5 743 € 502 € 102k € RUZ závierka
2021 225k € 6 014 € 231 € 95k € RUZ závierka
2020 195k € 6 610 € 302 € 112k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby322 tis. €272 tis. €262 tis. €225 tis. €195 tis. €212 tis. €
EBITDA8 tis. €6 tis. €6 tis. €6 tis. €7 tis. €3 tis. €
EBITDA marža2.5 %2.2 %2.2 %2.7 %3.4 %1.6 %
Čistý zisk3 tis. €501 €502 €231 €302 €451 €
Aktíva spolu104 tis. €98 tis. €102 tis. €95 tis. €112 tis. €98 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Majerník
Od 2022-09-10
JM
Konateľ
Juraj Majerník
Od 2005-02-16
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Majerník
Od 2011-11-15
Do 2022-09-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Juraj Majerník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-02-16 2011-11-14
Martina Dzurušová Konateľ 2005-02-16 2011-11-14
Martina Dzurušová Konateľ 2005-02-16 2011-08-11
Martina Dzurušová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-02-16 2011-11-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Juraj Majerník
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
InteliData, s.r.o.RPO
Sídlo
Hlinkova 5/623
Vznik
2005-02-16 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36589802RPO
DIČ
2021950579FS
IČ DPH
SK2021950579 · aktívneFS
NACE
4650
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK6911110000001012364009FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-06-27 Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb Rámcová dohoda 70k €
2017-08-17 Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb Rámcová dohoda 43k €
2014-05-16 Východosl.ústav srdc.a cievnych chorôb, Košice Rámcová dohoda na dodanie predmetu zákazky: Osobné počítače s príslušenstvom 20k €
2016-08-04 Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb Rámcová dohoda 14k €
2016-05-19 Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb Kúpna zmluva 13k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
InteliData, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36589802/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36589802/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36589802",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →