SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BRIDGE - EU, s.r.o.

  • IČO36589519
  • DIČ2021948555
  • IČ DPHSK2021948555
  • NACE4686

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Prakovce, SK. Pôsobí v odvetví 4686, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 13.03 mil. € Zisk 19k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
13.03mil. €
↘ -29.6% YoY
EBITDA · 2024
528k €
Čistý zisk · 2024
19k €
Aktíva spolu
13.43mil. €
Zamestnanci
25–49
EU projekty
1
Σ 821k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 508 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 7M 14M 21M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 13.03 mil. € 528k € 19k € 13.43 mil. € RUZ závierka
2023 18.51 mil. € 829k € 251k € 14.67 mil. € RUZ závierka
2022 19.49 mil. € 1.24 mil. € 610k € 14.1 mil. € RUZ závierka
2021 16.22 mil. € 1.02 mil. € 503k € 12.53 mil. € RUZ závierka
2020 11.83 mil. € 1.09 mil. € 566k € 10.38 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby13.03 M €18.51 M €19.49 M €16.22 M €11.83 M €14.51 M €
EBITDA528 tis. €829 tis. €1.24 M €1.02 M €1.09 M €1.11 M €
EBITDA marža4.1 %4.5 %6.4 %6.3 %9.2 %7.6 %
Čistý zisk19 tis. €251 tis. €610 tis. €503 tis. €566 tis. €548 tis. €
Aktíva spolu13.43 M €14.67 M €14.10 M €12.53 M €10.38 M €9.83 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Vindt
Od 2026-02-18
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Daniel Vindt
Od 2022-06-18
IF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. František Vindt
Od 2022-05-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Blažena Vindtová Konateľ 2014-04-07
Ing. František Vindt Konateľ 2005-12-15
Ing. Michal Vindt Konateľ 2005-12-15
Ing. Daniel Vindt Konateľ 2005-02-10
Ing. Michal Vindt Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-20 2026-02-17
Ing. Michal Vindt Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-01-03 2022-05-19
Ing. Michal Vindt Konateľ 2005-12-15 2026-02-17
Ing. Daniel Vindt Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-02-10 2022-06-17
Ing. Daniel Vindt Konateľ 2005-02-10 2026-02-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Daniel Vindt
od 2017-06-29
František Vindt
od 2017-06-29
Michal Vindt
od 2017-06-29
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BRIDGE - EU, s.r.o.RPO
Sídlo
15
Vznik
2005-02-10 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36589519RPO
DIČ
2021948555FS
IČ DPH
SK2021948555 · aktívneFS
NACE
4686
NUTS región
Košický kraj
Obec
Prakovce
Krajina
SK
IBAN
SK2009000000000522829158FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-08-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves dohoda o poskytnutí príspevku 5 711 €
2014-03-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves dohoda o poskytnutí príspevku 5 478 €
2020-11-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves dodatok k dohode o poskytnutí príspevku 0 €
2020-06-03 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves dohoda o poskytnutí príspevku 0 €
2019-09-06 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BRIDGE - EU, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36589519/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36589519/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36589519",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →