SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DUPLOM s.r.o.
- IČO36586889
- DIČ2021921550
- IČ DPHSK2021921550
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Košice - mestská časť Kavečany, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.14mil. €
↘ -39.7% YoY
EBITDA · 2025
63k €
Čistý zisk · 2025
2 513 €
Aktíva spolu
705k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
5
Σ 35k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.14 mil. € | 63k € | 2 513 € | 705k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.9 mil. € | 62k € | 27k € | 588k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.23 mil. € | 25k € | 5 308 € | 632k € | RUZ závierka |
| 2022 | 822k € | 48k € | 16k € | 461k € | RUZ závierka |
| 2021 | 499k € | 43k € | 17k € | 319k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.14 M € | 1.90 M € | 1.23 M € | 822 tis. € | 499 tis. € | 596 tis. € |
| EBITDA | 63 tis. € | 62 tis. € | 25 tis. € | 48 tis. € | 43 tis. € | 61 tis. € |
| EBITDA marža | 5.5 % | 3.3 % | 2 % | 5.8 % | 8.5 % | 10.2 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 27 tis. € | 5 tis. € | 16 tis. € | 17 tis. € | 40 tis. € |
| Aktíva spolu | 705 tis. € | 588 tis. € | 632 tis. € | 461 tis. € | 319 tis. € | 270 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Turcsányi, PhD.
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Turcsányi
IP
Konateľ
Ing. Peter Turcsányi, PhD.
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Turcsányi | Konateľ | 2004-12-07 | — |
| Ing. Peter Turcsányi, EUR ING | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-08-11 | 2024-04-17 |
| Ing. Peter Turcsányi, ml., EUR ING | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-08-24 | 2022-08-10 |
| Ing. Peter Turcsányi, ml., EUR ING | Konateľ | 2018-08-06 | 2024-04-17 |
| Ing. Norbert Turcsányi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-12-07 | 2013-01-08 |
| Ing. Norbert Turcsányi | Konateľ | 2004-12-07 | 2012-12-18 |
| Ing. Norbert Turcsányi | Konateľ | 2004-12-07 | 2013-01-08 |
| Ing. Peter Turcsányi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-12-07 | 2022-08-10 |
| Ing. Peter Turcsányi | Konateľ | 2004-12-07 | 2017-06-13 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Turcsányi
Peter Turcsányi
Peter Turcsányi
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
DUPLOM s.r.o.RPO
Sídlo
Šamborská 481/29A
Vznik
2004-12-07 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36586889RPO
DIČ
2021921550FS
IČ DPH
SK2021921550 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Kavečany
Krajina
SK
IBAN
SK1309000000005236565430FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-06-24 | Obec Gyňov | Mandátna zmluva uzavretá podľa § 566 a nasl. OZ | 13k € |
| 2024-04-18 | Obec Gyňov | Mandátna zmluva | 9 000 € |
| 2024-10-10 | Obec Gyňov | Dodatok č. 1 k mandátnej zmluve uzavretej dňa 18.04.2024 | 8 760 € |
| 2025-07-15 | Stredná odborná škola priemyselných technológii, Učňovská 5, Košice | MANDÁTNA ZMLUVA | 4 000 € |
| 2025-08-08 | Obec Gyňov | Zmluva o sponzorskom dare | 200 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DUPLOM s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36586889/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36586889/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36586889", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →