SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 RUDOLPH USINADOS SK, s.r.o.
- IČO36582514
- DIČ2021859059
- IČ DPHSK2021859059
- NACE2594 · Výroba upínadiel
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Spišská Nová Ves, SK. Pôsobí v odvetví Výroba upínadiel, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
C · 60/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3.08 mil. €
Zisk -145k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.08mil. €
↘ -6.9% YoY
EBITDA · 2025
-3 130 €
Čistý zisk · 2025
-145k €
Aktíva spolu
1.38mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 3 395 €
Kredit
C· 60/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.08 mil. € | -3 130 € | -145k € | 1.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 3.31 mil. € | 90k € | -52k € | 973k € | RUZ závierka |
| 2023 | 4.01 mil. € | 236k € | 80k € | 1.42 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.16 mil. € | -13k € | -150k € | 1.62 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 4.41 mil. € | 326k € | 187k € | 1.72 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.08 M € | 3.31 M € | 4.01 M € | 4.16 M € | 4.41 M € | 3.01 M € |
| EBITDA | -3 tis. € | 90 tis. € | 236 tis. € | -13 tis. € | 326 tis. € | 87 tis. € |
| EBITDA marža | -0.1 % | 2.7 % | 5.9 % | -0.3 % | 7.4 % | 2.9 % |
| Čistý zisk | -145 tis. € | -52 tis. € | 80 tis. € | -150 tis. € | 187 tis. € | -28 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.38 M € | 973 tis. € | 1.42 M € | 1.62 M € | 1.72 M € | 1.38 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
WR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Wolfgang Rudolph
JL
Konateľ
Joimir Lorenzi
FS
Konateľ
Filipe Schmitz
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Filipe Schmitz | Konateľ | 2019-01-01 | 2022-08-31 |
| Joimir Lorenzi | Konateľ | 2014-01-01 | 2019-01-01 |
| Joimir Lorenzi | Konateľ | 2014-01-01 | 2019-04-09 |
| Fernando Otavio Scolaro | Konateľ | 2010-03-04 | 2013-12-31 |
| Fernando Otavio Scolaro | Konateľ | 2010-03-04 | 2013-12-30 |
| Rochester Gabriel Pitone Franco | Konateľ | 2006-04-19 | 2010-03-04 |
| Rochester Gabriel Pitone Franco | Konateľ | 2006-04-19 | 2010-05-20 |
| Rochester Gabriel Pitone Franco | Konateľ | 2006-04-19 | 2009-01-29 |
| Ing. Marta Sýkorová | Konateľ | 2004-07-24 | 2006-04-18 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
RUDOLPH USINADOS SK, s.r.o.RPO
Sídlo
Radlinského 17/B
Vznik
2004-07-24 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36582514RPO
DIČ
2021859059FS
IČ DPH
SK2021859059 · aktívneFS
NACE
2594 · Výroba upínadiel
NUTS región
Košický kraj
Obec
Spišská Nová Ves
Krajina
SK
IBAN
SK1809000000000523039684FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-07-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | Dodatok k dohode o poskytnutí príspevku | 11k € |
| 2015-06-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | Dohoda o poskytnutí príspevku | 11k € |
| 2024-09-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | Dohoda – Zručnosti zamestnancov – v zmysle schémy DM a mimo schémy | 3 395 € |
| 2020-12-04 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | dodatok k dohode o poskytnutí príspevku | 0 € |
| 2020-06-19 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | dohoda o poskytnutí príspevku | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RUDOLPH USINADOS SK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36582514/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36582514/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36582514", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →