SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 IOS UNLIMITED GROUPE s.r.o.
- IČO36582395
- DIČ2021856485
- IČ DPHSK2021856485
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Streda nad Bodrogom, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
E · 34/100
Vysoké riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
154k €
↗ +554.4% YoY
EBITDA · 2024
9 534 €
Čistý zisk · 2024
1 564 €
Aktíva spolu
99k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
E· 34/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
214 €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
34 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 154k € | 9 534 € | 1 564 € | 99k € | RUZ závierka |
| 2023 | 23k € | 7 897 € | 701 € | 37k € | RUZ závierka |
| 2022 | 189k € | 15k € | 402 € | 42k € | RUZ závierka |
| 2021 | 186k € | 17k € | 695 € | 51k € | RUZ závierka |
| 2020 | 173k € | 17k € | 626 € | 62k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 154 tis. € | 23 tis. € | 189 tis. € | 186 tis. € | 173 tis. € | 33 tis. € |
| EBITDA | 10 tis. € | 8 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € |
| EBITDA marža | 6.2 % | 33.6 % | 8.1 % | 9.4 % | 9.9 % | 49.7 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 701 € | 402 € | 695 € | 626 € | -12 tis. € |
| Aktíva spolu | 99 tis. € | 37 tis. € | 42 tis. € | 51 tis. € | 62 tis. € | 22 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ZI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zuzana Ilková
ZI
Konateľ
Zuzana Ilková
HS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Henrieta Sabóová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Zuzana Ilková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-23 | 2022-05-19 |
| Henrieta Sabóová | Konateľ | 2004-07-22 | 2017-06-13 |
| Henrieta Szabóová | Konateľ | 2004-07-22 | 2013-02-05 |
| Henrieta Szabóová | Konateľ | 2004-07-22 | 2017-11-24 |
| Zuzana Ilková | Konateľ | 2004-07-22 | 2017-06-13 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
IOS UNLIMITED GROUPE s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 127/217, Budova pošty I. poschodie
Vznik
2004-07-23 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36582395RPO
DIČ
2021856485FS
IČ DPH
SK2021856485 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Košický kraj
Obec
Streda nad Bodrogom
Krajina
SK
IBAN
SK1911110000001418323004FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-02-02 | Streda nad Bodrogom | Zmluva o nájme nebytových priestorov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IOS UNLIMITED GROUPE s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36582395/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36582395/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36582395", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →