SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AGA priemyselný park s.r.o.
- IČO36581691
- DIČ2021841415
- IČ DPHSK2021841415
- NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Spišská Nová Ves, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr., 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
256k €
Zisk 118k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
256k €
↗ +4.2% YoY
EBITDA · 2025
254k €
Čistý zisk · 2025
118k €
Aktíva spolu
1.75mil. €
Zamestnanci
0
EU projekty
1
Σ 233k €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 256k € | 254k € | 118k € | 1.75 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 246k € | 419k € | 236k € | 1.77 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.37 mil. € | 516k € | 182k € | 2 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.94 mil. € | 363k € | 147k € | 2.41 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.23 mil. € | 320k € | 113k € | 1.46 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 256 tis. € | 246 tis. € | 3.37 M € | 2.94 M € | 2.23 M € | 1.79 M € |
| EBITDA | 254 tis. € | 419 tis. € | 516 tis. € | 363 tis. € | 320 tis. € | 354 tis. € |
| EBITDA marža | 99.3 % | 170.5 % | 15.3 % | 12.3 % | 14.4 % | 19.8 % |
| Čistý zisk | 118 tis. € | 236 tis. € | 182 tis. € | 147 tis. € | 113 tis. € | 92 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.75 M € | 1.77 M € | 2.00 M € | 2.41 M € | 1.46 M € | 1.60 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Agáta Jochmanová
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miloš Jochman
IM
Konateľ
Ing. Miloš Jochman
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Bc. Agata Jochmanová | Konateľ | 2010-10-06 | — |
| Bc. Agáta Jochmanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-12-21 | 2022-08-05 |
| Ing. Miloš Jochman | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-12-21 | 2022-05-19 |
| Agáta Jochmanová | Konateľ | 2010-10-06 | 2012-12-20 |
| Agáta Jochmanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-10-06 | 2012-12-20 |
| Bc. Agáta Jochmanová | Konateľ | 2010-10-06 | 2017-06-27 |
| Emília Šofranková | Konateľ | 2005-11-01 | 2010-10-05 |
| Emília Šofranková | Konateľ | 2005-11-01 | 2010-10-06 |
| Jana Pavolová | Konateľ | 2004-11-04 | 2005-11-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Miloš Jochman
Agáta Jochmanová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AGA priemyselný park s.r.o.RPO
Sídlo
Radlinského 23
Vznik
2004-07-01 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36581691RPO
DIČ
2021841415FS
IČ DPH
SK2021841415 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Spišská Nová Ves
Krajina
SK
IBAN
SK5909000000000524601616FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-03-10 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1201/0765/163 | 209k € |
| 2014-06-20 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU | 200k € |
| 2018-12-27 | Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KŽP-PO4-SC421-2017-30/P337 | 200k € |
| 2013-01-31 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | dohoda o poskytnutí príspevku | 5 478 € |
| 2012-03-06 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny | Dohoda o poskytnutí príspevku | 2 172 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGA priemyselný park s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36581691/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36581691/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36581691", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →