SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CJ METALKOV s.r.o.
- IČO36580660
- DIČ2021843604
- IČ DPHSK2021843604
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví 4712.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
62k €
Zisk -4 292 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
62k €
↘ -29.7% YoY
EBITDA · 2025
16k €
Čistý zisk · 2025
-4 292 €
Aktíva spolu
24k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
20 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62k € | 16k € | -4 292 € | 24k € | RUZ závierka |
| 2024 | 87k € | 28k € | 3 603 € | 60k € | RUZ závierka |
| 2023 | 177k € | -5 123 € | -30k € | 63k € | RUZ závierka |
| 2022 | 801k € | 5 222 € | -16k € | 330k € | RUZ závierka |
| 2021 | 158k € | 28k € | 8 172 € | 102k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 62 tis. € | 87 tis. € | 177 tis. € | 801 tis. € | 158 tis. € | 220 tis. € |
| EBITDA | 16 tis. € | 28 tis. € | -5 tis. € | 5 tis. € | 28 tis. € | 24 tis. € |
| EBITDA marža | 25.2 % | 32.4 % | -2.9 % | 0.7 % | 17.6 % | 11 % |
| Čistý zisk | -4 tis. € | 4 tis. € | -30 tis. € | -16 tis. € | 8 tis. € | 8 tis. € |
| Aktíva spolu | 24 tis. € | 60 tis. € | 63 tis. € | 330 tis. € | 102 tis. € | 102 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Jurza
IM
Konateľ
Ing. Milan Jurza
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Jurza
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Rastislav Čepák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-02-14 | 2025-02-18 |
| Martin Jurza | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-10-04 | 2023-02-13 |
| Martin Jurza | Konateľ | 2008-04-01 | 2018-10-03 |
| Martin Jurza | Konateľ | 2008-04-01 | 2025-02-18 |
| Martin Jurza | Konateľ | 2008-04-01 | 2025-01-31 |
| Rastislav Čepák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-04-04 | 2023-02-13 |
| Andrea Čepáková | Konateľ | 2007-01-26 | 2025-02-18 |
| Andrea Čepáková | Konateľ | 2007-01-26 | 2025-01-31 |
| Ing. Milan Jurza | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-05 | 2018-10-03 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
CJ METALKOV s.r.o.RPO
Sídlo
Hodžova 1502/22
Vznik
2004-06-05 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36580660RPO
DIČ
2021843604FS
IČ DPH
SK2021843604 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK7811000000002626800519FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CJ METALKOV s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36580660/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36580660/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36580660", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →