SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 CRYOSOFT spol. s r.o.

  • IČO36578797
  • DIČ2021818854
  • IČ DPHSK2021818854
  • NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Košice - mestská časť Západ, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv., 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
147k €
↘ -0.2% YoY
EBITDA · 2025
11k €
Čistý zisk · 2025
4 009 €
Aktíva spolu
698k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
4
Σ 29k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 79k 158k 240k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 147k € 11k € 4 009 € 698k € RUZ závierka
2024 147k € 1 211 € 56 € 691k € RUZ závierka
2023 144k € -41k € -41k € 692k € RUZ závierka
2022 218k € -24k € -24k € 807k € RUZ závierka
2021 140k € 66k € 35k € 783k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby147 tis. €147 tis. €144 tis. €218 tis. €140 tis. €242 tis. €
EBITDA11 tis. €1 tis. €-41 tis. €-24 tis. €66 tis. €37 tis. €
EBITDA marža7.8 %0.8 %-28.6 %-11.1 %47.5 %15.2 %
Čistý zisk4 tis. €56 €-41 tis. €-24 tis. €35 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu698 tis. €691 tis. €692 tis. €807 tis. €783 tis. €759 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Lucia Kačmár, PhD.
Od 2023-01-11
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Richard Molokáč
Od 2023-01-11
ML
Konateľ
Mgr. Lucia Kačmár, PhD.
Od 2011-04-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Štefan Molokáč, CSc. Konateľ 2004-04-15
Mgr. Lucia Kačmár, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-10-12 2023-01-10
Mgr. Lucia Molokáčová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-04-30 2019-10-11
Mgr. Lucia Molokáčová Konateľ 2011-04-07 2019-10-11
Ing. Štefan Molokáč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-04-17 2011-04-29
MUDr. Richard Molokáč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-04-17 2023-01-10
Ing. Štefan Molokáč Konateľ 2004-04-15 2011-04-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Richard Molokáč
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Lucia Molokáčová
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CRYOSOFT spol. s r.o.RPO
Sídlo
Považská 40/A
Vznik
2004-04-17 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36578797RPO
DIČ
2021818854FS
IČ DPH
SK2021818854 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Západ
Krajina
SK
IBAN
SK8311000000002627770526FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 29k € celková hodnota 2024-06-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-02-17 Technicko-hospodárska správa ústavov Slovenská akadémia vied Software do Virtuálnej učebne materiálového inžinierstva a meracie prístroje 172k €
2012-05-29 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach Kúpna zmluva č.: 265/2012 158k €
2014-03-24 Ústav materiálového výskumu Slovenskej Akadémie Vied Kúpna zmluva 150k €
2011-07-23 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach Kúpna zmluva 122k €
2014-03-03 Technicko-hospodárska správa ústavov Slovenská akadémia vied Multimediálna učebňa fraktografie a obrazovej analýzy 113k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CRYOSOFT spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36578797/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36578797/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36578797",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →