SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 HOR, s.r.o.

  • IČO36576051
  • DIČ2021778154
  • IČ DPHSK7120001647
  • NACE0150 · Zmiešané hospodárstvo

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Vrbov, SK. Pôsobí v odvetví Zmiešané hospodárstvo, 22 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 747k € Zisk 70k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
747k €
↗ +40.5% YoY
EBITDA · 2024
307k €
Čistý zisk · 2024
70k €
Aktíva spolu
1.97mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
22
Σ 137k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 285k 569k 863k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 747k € 307k € 70k € 1.97 mil. € RUZ závierka
2023 531k € 83k € -94k € 2.39 mil. € RUZ závierka
2022 784k € 174k € 18k € 2.26 mil. € RUZ závierka
2021 502k € 244k € 22k € 2.17 mil. € RUZ závierka
2020 753k € 171k € 6 721 € 1.82 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby747 tis. €531 tis. €784 tis. €502 tis. €753 tis. €686 tis. €
EBITDA307 tis. €83 tis. €174 tis. €244 tis. €171 tis. €114 tis. €
EBITDA marža41.2 %15.6 %22.2 %48.7 %22.7 %16.6 %
Čistý zisk70 tis. €-94 tis. €18 tis. €22 tis. €7 tis. €-62 tis. €
Aktíva spolu1.97 M €2.39 M €2.26 M €2.17 M €1.82 M €2.16 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Norbert Fassinger
Od 2025-08-27
IN
Konateľ
Ing. Norbert Fassinger
Od 2025-08-14
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Václav Regner
Od 2022-11-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MVDr. Ľubomír Seman Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-20
MVDr. Ľubomír Seman Konateľ 2016-10-07
Ing. Václav Regner Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-08-14 2022-11-11
MVDr. Ľubomír Seman Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-01-03 2022-05-19
Ing. Ladislav Kukura Konateľ 2004-09-03 2017-06-12
Ing. Ladislav Kukura Konateľ 2004-09-03 2025-02-24
Ing. Ladislav Kukura Konateľ 2004-09-03 2025-01-07
Ing. Ladislav Piga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-02-03 2005-10-25
Ing. Václav Regner Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-02-03 2007-11-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Norbert Fassinger
od 2025-11-17
Václav Regner
od 2017-07-27
Ľubomír Seman
od 2017-07-27
Ladislav Kukura
od 2017-07-27 · do 2025-05-26
Dagmar Tarbajová
od 2017-07-27 · do 2025-11-17
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 12 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HOR, s.r.o.RPO
Sídlo
Horná ulica 300/28
Vznik
2004-02-03 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36576051RPO
DIČ
2021778154FS
IČ DPH
SK7120001647 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Vrbov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
22 zmlúv 137k € celková hodnota 2025-11-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-07-19 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam 236k €
2012-02-09 Pôdohospodárska platobná agentúra Dodatok č. 1 k Zmluve o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. KE00082 236k €
2013-10-01 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č. 418/426-1/2013 o poskytnutí dotácie na zamestnávanie znevýhodnených a značne znevýhodnených zamestnancov 20k €
2025-11-17 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č. SPZ2025/01312 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 20k €
2024-10-29 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPZ2024/00567 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 18k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HOR, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36576051/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36576051/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36576051",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →