SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ARJADNE s.r.o.

  • IČO36573647
  • DIČ2020041496
  • IČ DPHSK2020041496
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Michalovce, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
54k €
↗ +50.4% YoY
EBITDA · 2025
4 519 €
Čistý zisk · 2025
3 928 €
Aktíva spolu
40k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 22k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 20k 39k 59k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 54k € 4 519 € 3 928 € 40k € RUZ závierka
2024 36k € 934 € 475 € 38k € RUZ závierka
2023 39k € 780 € 498 € 42k € RUZ závierka
2022 41k € 389 € 123 € 43k € RUZ závierka
2021 49k € 4 677 € 3 362 € 51k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby54 tis. €36 tis. €39 tis. €41 tis. €49 tis. €48 tis. €
EBITDA5 tis. €934 €780 €389 €5 tis. €5 tis. €
EBITDA marža8.4 %2.6 %2 %1 %9.6 %9.5 %
Čistý zisk4 tis. €475 €498 €123 €3 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu40 tis. €38 tis. €42 tis. €43 tis. €51 tis. €35 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ZK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zuzana Krajlíková
Od 2025-03-15
IG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Gabriela Raškovská
Od 2022-10-26
IG
Konateľ
Ing. Gabriela Raškovská
Od 2022-09-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Gabriela Raškovská Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-11-12 2022-10-25
Ing. Gabriela Raškovská Konateľ 2013-10-07 2022-10-25
Viera Balogová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-11-01 2013-11-11
Viera Balogová Konateľ 2005-09-21 2013-11-11
Viera Balogová Konateľ 2005-09-21 2013-10-07
Martin Balog Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-10-10 2009-11-11
Martin Balog Konateľ 2003-10-10 2009-11-11
Martin Balog Konateľ 2003-10-10 2009-09-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ARJADNE s.r.o.RPO
Sídlo
kpt. Nálepku 1064/41
Vznik
2003-10-10 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36573647RPO
DIČ
2020041496FS
IČ DPH
SK2020041496 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Košický kraj
Obec
Michalovce
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 22k € celková hodnota 2024-03-21 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-03-06 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 8 558 €
2022-03-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 7 741 €
2024-03-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 5 886 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ARJADNE s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36573647/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36573647/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36573647",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →