SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 JAAT Style, s.r.o.
- IČO36570354
- DIČ2021620579
- IČ DPHSK2021620579
- NACE8621 · Čin.všeob.lekár.praxe
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Košice 4, SK. Pôsobí v odvetví Čin.všeob.lekár.praxe, 8 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
240k €
↗ +5.0% YoY
EBITDA · 2025
29k €
Čistý zisk · 2025
5 145 €
Aktíva spolu
147k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
8
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
14 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 240k € | 29k € | 5 145 € | 147k € | RUZ závierka |
| 2024 | 228k € | 19k € | 4 885 € | 126k € | RUZ závierka |
| 2023 | 237k € | 16k € | 4 107 € | 125k € | RUZ závierka |
| 2022 | 185k € | 12k € | 2 651 € | 108k € | RUZ závierka |
| 2021 | 178k € | 12k € | 2 415 € | 113k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 240 tis. € | 228 tis. € | 237 tis. € | 185 tis. € | 178 tis. € | 163 tis. € |
| EBITDA | 29 tis. € | 19 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € | 19 tis. € |
| EBITDA marža | 12.1 % | 8.1 % | 6.8 % | 6.2 % | 6.6 % | 11.8 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 147 tis. € | 126 tis. € | 125 tis. € | 108 tis. € | 113 tis. € | 112 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Alena Jancová
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Andrej Janco
MA
Konateľ
MUDr. Alena Jancová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Andrej Janco | Konateľ | 2003-04-24 | — |
| MUDr. Alena Jancová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-04-24 | 2022-11-04 |
| MUDr. Alena Jancová | Konateľ | 2003-04-24 | 2005-04-19 |
| MUDr. Andrej Janco | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-04-24 | 2022-11-04 |
| MUDr. Andrej Janco | Konateľ | 2003-04-24 | 2005-04-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
JAAT Style, s.r.o.RPO
Sídlo
Amurská 7
Vznik
2003-04-24 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36570354RPO
DIČ
2021620579FS
IČ DPH
SK2021620579 · aktívneFS
NACE
8621 · Čin.všeob.lekár.praxe
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice 4
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-04 | Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky | zmluva o zabezpečení služieb asistenta poslanca NR SR | 46k € |
| 2016-05-10 | Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky | Zmluva o zabezpečení služieb asistenta poslanca NR SR | 24k € |
| 2025-10-14 | Bytový podnik mesta Košice, s.r.o. | Zmluva o podnájme nebytových priestorov č. 34/NZ/NP/2025 | 0 € |
| 2025-10-14 | Bytový podnik mesta Košice, s.r.o. | Zmluva o podnájme nebytových priestorov č. 33/NZ/NP/2025 | 0 € |
| 2025-07-14 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JAAT Style, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36570354/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36570354/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36570354", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →