SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 AGRO OR, s.r.o.

  • IČO36568732
  • DIČ2020043443
  • IČ DPHSK2020043443
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Gyňov, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 14 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit F · 16/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 287k € Zisk -231k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
287k €
↗ +59.6% YoY
EBITDA · 2024
-45k €
Čistý zisk · 2024
-231k €
Aktíva spolu
4.05mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
14
Σ 249k €
Kredit
F· 16/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 55k €
Dlh zdravotnej poisťovne 13k €
Dlh sociálnej poisťovne 79k €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 16 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
F
16 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 413k 826k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 287k € -45k € -231k € 4.05 mil. € RUZ závierka
2023 180k € -163k € -347k € 4.31 mil. € RUZ závierka
2022 305k € 286k € 38k € 3.68 mil. € RUZ závierka
2021 1.14 mil. € 266k € 114k € 4.18 mil. € RUZ závierka
2020 573k € 160k € -114k € 4.6 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby287 tis. €180 tis. €305 tis. €1.14 M €573 tis. €453 tis. €
EBITDA-45 tis. €-163 tis. €286 tis. €266 tis. €160 tis. €375 tis. €
EBITDA marža-15.6 %-90.8 %93.9 %23.4 %27.9 %82.7 %
Čistý zisk-231 tis. €-347 tis. €38 tis. €114 tis. €-114 tis. €77 tis. €
Aktíva spolu4.05 M €4.31 M €3.68 M €4.18 M €4.60 M €4.88 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

FO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
František Oravec
Od 2022-08-05
FO
Konateľ
František Oravec
Od 2003-02-13
FO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
František Oravec
Od 2006-07-01
Do 2022-08-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
František Oravec Konateľ 2003-02-13 2006-06-30
František Oravec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-02-13 2006-06-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

František Oravec
od 2022-04-06
František Oravec
od 2017-08-14 · do 2022-01-26
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AGRO OR, s.r.o.RPO
Sídlo
Hospodársky dvor Gyňov 193
Vznik
2003-02-13 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36568732RPO
DIČ
2020043443FS
IČ DPH
SK2020043443 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Košický kraj
Obec
Gyňov
Krajina
SK
IBAN
SK2611000000002627167145FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
14 zmlúv 249k € celková hodnota 2024-04-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. KE01207 499k €
2015-06-16 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí NFP č. KE02606 452k €
2014-09-29 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. KE02545 250k €
2022-04-13 Valaliky Industrial Park, s.r.o. KÚPNA ZMLUVA 245k €
2014-09-16 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. Z2912014007701 238k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGRO OR, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36568732/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36568732/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36568732",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →