SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PKV, s.r.o.
- IČO36566667
- DIČ2021923838
- IČ DPHSK2021923838
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Nové Zámky, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
256k €
↗ +2.5% YoY
EBITDA · 2025
621 €
Čistý zisk · 2025
-38k €
Aktíva spolu
230k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 256k € | 621 € | -38k € | 230k € | RUZ závierka |
| 2024 | 250k € | -4 779 € | -29k € | 253k € | RUZ závierka |
| 2023 | 280k € | 6 868 € | -4 086 € | 253k € | RUZ závierka |
| 2022 | 302k € | 4 639 € | -1 530 € | 276k € | RUZ závierka |
| 2021 | 286k € | 9 748 € | -918 € | 282k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 256 tis. € | 250 tis. € | 280 tis. € | 302 tis. € | 286 tis. € | 249 tis. € |
| EBITDA | 621 € | -5 tis. € | 7 tis. € | 5 tis. € | 10 tis. € | -45 tis. € |
| EBITDA marža | 0.2 % | -1.9 % | 2.5 % | 1.5 % | 3.4 % | -17.9 % |
| Čistý zisk | -38 tis. € | -29 tis. € | -4 tis. € | -2 tis. € | -918 € | -47 tis. € |
| Aktíva spolu | 230 tis. € | 253 tis. € | 253 tis. € | 276 tis. € | 282 tis. € | 264 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
HH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Henrieta Hlavičková
KH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Karol Hlavička
HH
Konateľ
Henrieta Hlavičková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Karol Hlavička | Konateľ | 2004-12-17 | — |
| Henrieta Hlavičková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-12-17 | 2022-05-22 |
| Karol Hlavička | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-12-17 | 2022-05-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PKV, s.r.o.RPO
Sídlo
Kasárenská 5
Vznik
2004-12-17 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36566667RPO
DIČ
2021923838FS
IČ DPH
SK2021923838 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
IBAN
SK7575000000004029018632FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-05-17 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | Dohoda, NP Prax pre mladých (zamestnávateľ) | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PKV, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36566667/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36566667/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36566667", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →