🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · SK

IT partner, s.r.o.

IČO36565521DIČ2021895557IČ DPHSK2021895557NACE9510EST.2004 · 22r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 92/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
796k €
↘ -23.0% YoY
EBITDA · 2024
39k €
Čistý zisk · 2024
18k €
Aktíva spolu
313k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
8
Σ 123k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IT partner, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 375k 750k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 796k € 39k € 18k € 313k € RUZ závierka
2023 1.03 mil. € 37k € 14k € 355k € RUZ závierka
2022 793k € 30k € 7 147 € 327k € RUZ závierka
2021 710k € 34k € 15k € 324k € RUZ závierka
2020 906k € 56k € 36k € 338k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby796 tis. €1.03 M €793 tis. €710 tis. €906 tis. €622 tis. €
EBITDA39 tis. €37 tis. €30 tis. €34 tis. €56 tis. €29 tis. €
EBITDA marža4.9 %3.6 %3.8 %4.8 %6.2 %4.7 %
Čistý zisk18 tis. €14 tis. €7 tis. €15 tis. €36 tis. €17 tis. €
Aktíva spolu313 tis. €355 tis. €327 tis. €324 tis. €338 tis. €284 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 123k € celková hodnota 2026-02-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-12-09 Mesto Komárno Zmluva o dielo na dodávku a montáž kamerového systému a optického internetu do Pevnosti v Komárne 62k €
2025-06-27 Mesto Komárno Nákup repasovaných osobných počítačov pre potrebu MsÚ 39k €
2015-11-09 Gymnázium Hansa Selyeho s vyučovacím jazykom maďarským Kúpna zmluva 14k €
2021-12-09 Gymnázium Hansa Selyeho s vyučovacím jazykom maďarským - Selye János Gimnázium Rámcová dohoda na dodávku tovaru 13k €
2015-12-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní § 51a 6 034 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Attila Gyuricsek
Od 2022-05-23
KK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Kristián Kertai
Od 2022-05-23
KK
Konateľ
Kristián Kertai
Od 2004-11-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Attila Gyuricsek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-06-10 2022-05-22
Kristián Kertai Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-09-15 2022-05-22
Attila Gyuricsek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-04 2008-06-09
Gabriel Kovács Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-04 2007-05-04
Kristián Kertai Konateľ 2004-11-04 2007-09-14
Kristián Kertai Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-04 2007-09-14
Krisztián Piller Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-04 2007-05-04
Szilvia Kovács Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-04 2007-05-04

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Attila Gyuricsek
od 2020-01-31 · do 2025-05-21
Kristián Kertai
od 2020-01-31 · do 2025-05-21
Attila Gyuricsek
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Kristián Kertai
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
IT partner, s.r.o.RPO
Sídlo
Dunajské nábrežie 12
Vznik
2004-11-04 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36565521RPO
DIČ
2021895557FS
IČ DPH
SK2021895557 · aktívneFS
NACE
9510
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Komárno
Krajina
SK
IBAN
SK2711000000002626846736FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36565521/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36565521/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36565521",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.