SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MIVOS, s.r.o.

  • IČO36563561
  • DIČ2021873777
  • IČ DPHSK2021873777
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Šamorín, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.01mil. €
↗ +60.0% YoY
EBITDA · 2024
16k €
Čistý zisk · 2024
-3 772 €
Aktíva spolu
156k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 730k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.01 mil. € 16k € -3 772 € 156k € RUZ závierka
2023 1.26 mil. € 14k € -4 421 € 133k € RUZ závierka
2022 1.4 mil. € 25k € 18k € 94k € RUZ závierka
2021 1.58 mil. € 17k € 16k € 235k € RUZ závierka
2020 1.53 mil. € -11k € -16k € 151k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.01 M €1.26 M €1.40 M €1.58 M €1.53 M €1.45 M €
EBITDA16 tis. €14 tis. €25 tis. €17 tis. €-11 tis. €31 tis. €
EBITDA marža0.8 %1.1 %1.8 %1.1 %-0.7 %2.2 %
Čistý zisk-4 tis. €-4 tis. €18 tis. €16 tis. €-16 tis. €22 tis. €
Aktíva spolu156 tis. €133 tis. €94 tis. €235 tis. €151 tis. €297 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ES
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eva Semethová
Od 2022-03-30
VS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vojtech Semeth
Od 2022-03-30
VS
Konateľ
Vojtech Semeth
Od 2004-09-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Eva Semethová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-03-04 2022-03-29
Vojtech Semeth Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-03-04 2022-03-29
Eva Semethová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-09-01 2010-03-03
Eva Semethová Konateľ 2004-09-01 2005-01-28
Eva Semethová Konateľ 2004-09-01 2005-03-08
Vojtech Semeth Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-09-01 2010-03-03
Vojtech Semeth Konateľ 2004-09-01 2010-03-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MIVOS, s.r.o.RPO
Sídlo
Hrušovská ulica 230/32
Vznik
2004-09-01 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36563561RPO
DIČ
2021873777FS
IČ DPH
SK2021873777 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Šamorín
Krajina
SK
IBAN
SK2211110000001371538007FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MIVOS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36563561/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36563561/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36563561",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →