SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Alza.sk s. r. o.

  • IČO36562939
  • DIČ2021863811
  • IČ DPHSK2021863811
  • LEI315700L3TP1S4WEOH858
  • NACE4754 · Maloobch.s el.dom.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s el.dom.zar., 80 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 539.44 mil. € Zisk 4.46 mil. €
Zamestnanci 500–999 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
539.44mil. €
↗ +127.4% YoY
EBITDA · 2024
10.07mil. €
Čistý zisk · 2024
4.46mil. €
Aktíva spolu
98.04mil. €
Zamestnanci
500–999
CRZ zmluvy
80
Σ 192k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 27 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 196M 392M 593M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 539.44 mil. € 10.07 mil. € 4.46 mil. € 98.04 mil. € RUZ závierka
2023 237.19 mil. € 8.32 mil. € 3.35 mil. € 59.44 mil. € RUZ závierka
2022 77.61 mil. € 7.05 mil. € 3.02 mil. € 30.72 mil. € RUZ závierka
2021 78.55 mil. € 5.79 mil. € 2.79 mil. € 34.07 mil. € RUZ závierka
2020 55.22 mil. € 4.23 mil. € 1.99 mil. € 22.63 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby539.44 M €237.19 M €77.61 M €78.55 M €55.22 M €41.61 M €
EBITDA10.07 M €8.32 M €7.05 M €5.79 M €4.23 M €3.79 M €
EBITDA marža1.9 %3.5 %9.1 %7.4 %7.7 %9.1 %
Čistý zisk4.46 M €3.35 M €3.02 M €2.79 M €1.99 M €2.06 M €
Aktíva spolu98.04 M €59.44 M €30.72 M €34.07 M €22.63 M €13.52 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MA
Konateľ
Mgr. Andrea Slaná
Od 2011-03-22
AZ
Konateľ
Aleš Zavoral
Od 2004-08-12
Do 2011-06-03
AZ
Konateľ
Aleš Zavoral
Od 2004-08-12
Do 2011-03-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Aleš Zavoral Konateľ 2004-08-12 2010-03-17

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Pavel Steinwicht
od 2023-06-28
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Alza.sk s. r. o.RPO
Sídlo
Karadžičova 8
Vznik
2004-08-12 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36562939RPO
DIČ
2021863811FS
IČ DPH
SK2021863811 · aktívneFS
LEI
315700L3TP1S4WEOH858GLEIF
NACE
4754 · Maloobch.s el.dom.zar.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
CZ0326000000002531930302FS
Bankové účty
13 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
80 zmlúv 192k € celková hodnota 2026-04-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-11-27 Univerzita Komenského v Bratislave - Vedecký park Kúpna zmluva 27k €
2024-12-11 Akadémia umení v Banskej Bystrici KÚPNA ZMLUVA 22k €
2025-03-12 Fakultná nemocnica Nitra Rámcová zmluva 18k €
2024-12-10 Ekonomická univerzita v Bratislave Dodávka výpočtovej techniky a s tým súvisiace služby 17k €
2023-07-03 Domov sociálnych služieb Kúpna zmluva č.11/2023/DSSLV-1 na predmet zákazky " Chladnička s mrazničkou, set práčka a sušička " - projekt Odsťahovanie z kaštieľa Ladomerská Vieska - I.etapa transformácie DSS 17k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Alza.sk s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36562939/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36562939/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36562939",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →