SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TOSPOL, s.r.o.

  • IČO36561924
  • DIČ2021854714
  • IČ DPHSK2021854714
  • LEI315700BQONQMZKNANI35
  • NACE4641 · Veľkoobchod s textilom

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Topoľčany, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s textilom, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
665k €
↘ -18.1% YoY
EBITDA · 2024
75k €
Čistý zisk · 2024
21k €
Aktíva spolu
790k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 170k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 600k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 665k € 75k € 21k € 790k € RUZ závierka
2023 812k € 73k € 15k € 779k € RUZ závierka
2022 755k € 65k € 12k € 738k € RUZ závierka
2021 814k € 53k € 7 488 € 781k € RUZ závierka
2020 1.65 mil. € 313k € 213k € 878k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby665 tis. €812 tis. €755 tis. €814 tis. €1.65 M €1.03 M €
EBITDA75 tis. €73 tis. €65 tis. €53 tis. €313 tis. €35 tis. €
EBITDA marža11.3 %9 %8.6 %6.5 %18.9 %3.4 %
Čistý zisk21 tis. €15 tis. €12 tis. €7 tis. €213 tis. €-15 tis. €
Aktíva spolu790 tis. €779 tis. €738 tis. €781 tis. €878 tis. €883 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Ján Bracho
Od 2023-06-14
TB
Konateľ
Tomáš Bracho
Od 2023-06-01
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ján Bracho
Od 2022-12-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Tomáš Bracho Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-23
Mgr. Ján Bracho Konateľ 2004-07-13
Ján Bracho Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-12-03 2023-06-13
Tomáš Bracho Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-05-27 2022-05-22
Ján Bracho Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-03-12 2022-12-02
Ladislav Bracho Konateľ 2008-06-10 2014-11-06
Ladislav Bracho Konateľ 2008-06-10 2017-06-23
Ladislav Bracho Konateľ 2008-06-10 2023-06-13
Ladislav Bracho Konateľ 2008-06-10 2023-05-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Bracho
od 2024-01-09
Ján Bracho
od 2017-08-07
Tomáš Bracho
od 2017-08-07
Ján Bracho
od 2017-08-07 · do 2024-01-09
Ján Bracho
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TOSPOL, s.r.o.RPO
Sídlo
M. Rázusa 683/32A
Vznik
2004-07-13 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36561924RPO
DIČ
2021854714FS
IČ DPH
SK2021854714 · aktívneFS
LEI
315700BQONQMZKNANI35GLEIF
NACE
4641 · Veľkoobchod s textilom
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Topoľčany
Krajina
SK
IBAN
CZ6427000000001063482005FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 170k € celková hodnota 2025-02-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-10-08 Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Dubnica nad Váhom Kúpna zmluva 308k €
2014-10-01 Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Dubnica nad Váhom Kúpna zmluva 146k €
2012-03-12 Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Dubnica nad Váhom Kúpna zmluva 141k €
2018-08-02 Ústav na výkon trestu odňatia slobody Kúpna zmluva 113k €
2017-08-11 Ústav na výkon trestu odňatia slobody Kúpna zmluva 106k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TOSPOL, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36561924/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36561924/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36561924",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →