SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DIVAL AUTO-ELEKTRONIK, s.r.o.
- IČO36561916
- DIČ2021851711
- IČ DPHSK2021851711
- NACE4782 · Maloob.v stánk.s textil.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Šahy, SK. Pôsobí v odvetví Maloob.v stánk.s textil..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
68k €
Zisk -8 575 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
68k €
↘ -30.4% YoY
EBITDA · 2025
-4 538 €
Čistý zisk · 2025
-8 575 €
Aktíva spolu
177k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68k € | -4 538 € | -8 575 € | 177k € | RUZ závierka |
| 2024 | 98k € | 4 002 € | 318 € | 182k € | RUZ závierka |
| 2023 | 121k € | 6 736 € | 3 276 € | 187k € | RUZ závierka |
| 2022 | 137k € | -6 417 € | -8 925 € | 183k € | RUZ závierka |
| 2021 | 154k € | -2 354 € | -4 859 € | 186k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 68 tis. € | 98 tis. € | 121 tis. € | 137 tis. € | 154 tis. € | 163 tis. € |
| EBITDA | -5 tis. € | 4 tis. € | 7 tis. € | -6 tis. € | -2 tis. € | -5 tis. € |
| EBITDA marža | -6.6 % | 4.1 % | 5.6 % | -4.7 % | -1.5 % | -2.8 % |
| Čistý zisk | -9 tis. € | 318 € | 3 tis. € | -9 tis. € | -5 tis. € | -8 tis. € |
| Aktíva spolu | 177 tis. € | 182 tis. € | 187 tis. € | 183 tis. € | 186 tis. € | 197 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ĽD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľudovít Dióši
PD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Patrik Dióši
PD
Konateľ
Patrik Dióši
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ľudovít Dióši | Konateľ | 2004-07-13 | — |
| Patrik Dióši | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-09-22 | 2022-05-22 |
| László Vasi | Konateľ | 2012-04-23 | 2018-09-21 |
| László Vasi | Konateľ | 2012-04-23 | 2018-09-12 |
| Ľudovít Dióši | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-10-30 | 2022-05-22 |
| László Vasi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-13 | 2018-09-21 |
| Ľudovít Dióši | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-13 | 2007-10-29 |
| Ľudovít Dióši | Konateľ | 2004-07-13 | 2007-10-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
DIVAL AUTO-ELEKTRONIK, s.r.o.RPO
Sídlo
SNP 303/30
Vznik
2004-07-13 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36561916RPO
DIČ
2021851711FS
IČ DPH
SK2021851711 · aktívneFS
NACE
4782 · Maloob.v stánk.s textil.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šahy
Krajina
SK
IBAN
SK2475000000004017114934FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-03-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice | Dohoda č. 5/XXI/2014/§54 o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest | 5 478 € |
| 2013-10-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, Levice | Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie | 3 245 € |
| 2015-09-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice | Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie | 2 959 € |
| 2020-05-06 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2014-04-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice | Dodatok č.1 k dohode o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DIVAL AUTO-ELEKTRONIK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36561916/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36561916/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36561916", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →