SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 EKOSPOL PLUS s.r.o.

  • IČO36561339
  • DIČ2021847223
  • IČ DPHSK2021847223
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Levice, SK. Pôsobí v odvetví 4712.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
163k €
↘ -5.2% YoY
EBITDA · 2025
15k €
Čistý zisk · 2025
-9 306 €
Aktíva spolu
212k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 62k 124k 189k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 163k € 15k € -9 306 € 212k € RUZ závierka
2024 171k € 34k € 7 572 € 198k € RUZ závierka
2023 165k € -733 € -25k € 209k € RUZ závierka
2022 155k € -24k € -44k € 201k € RUZ závierka
2021 103k € -14k € -24k € 191k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby163 tis. €171 tis. €165 tis. €155 tis. €103 tis. €119 tis. €
EBITDA15 tis. €34 tis. €-733 €-24 tis. €-14 tis. €-29 tis. €
EBITDA marža9 %19.7 %-0.4 %-15.3 %-13.5 %-24.1 %
Čistý zisk-9 tis. €8 tis. €-25 tis. €-44 tis. €-24 tis. €-39 tis. €
Aktíva spolu212 tis. €198 tis. €209 tis. €201 tis. €191 tis. €202 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrea Oravecová
Od 2022-09-17
AO
Konateľ
Andrea Oravecová
Od 2004-06-25
LO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lucia Oravecová
Od 2005-07-12
Do 2012-07-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Andrea Oravecová Konateľ 2004-06-25 2017-06-23
Andrea Oravecová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-06-25 2022-09-16
Ing. Tibor Oravec Konateľ 2004-06-25 2005-07-06
Ing. Tibor Oravec Konateľ 2004-06-25 2005-07-11
Ing. Tibor Oravec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-06-25 2005-07-11

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
EKOSPOL PLUS s.r.o.RPO
Sídlo
Ľ. Štúra 2229/11
Vznik
2004-06-25 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36561339RPO
DIČ
2021847223FS
IČ DPH
SK2021847223 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Levice
Krajina
SK
IBAN
SK8709000000005107231573FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-04-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EKOSPOL PLUS s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36561339/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36561339/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36561339",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →