SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SOLID Nesvady, s.r.o.
- IČO36561223
- DIČ2021838093
- IČ DPHSK2021838093
- NACE4775 · Maloobch.s kozmet.výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Nesvady, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s kozmet.výr..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
330k €
Zisk 23k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
330k €
↘ -7.1% YoY
EBITDA · 2025
46k €
Čistý zisk · 2025
23k €
Aktíva spolu
128k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 330k € | 46k € | 23k € | 128k € | RUZ závierka |
| 2024 | 355k € | 42k € | 23k € | 111k € | RUZ závierka |
| 2023 | 360k € | 12k € | 1 963 € | 126k € | RUZ závierka |
| 2022 | 569k € | 11k € | 4 220 € | 155k € | RUZ závierka |
| 2021 | 620k € | 21k € | 3 546 € | 190k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 330 tis. € | 355 tis. € | 360 tis. € | 569 tis. € | 620 tis. € | 628 tis. € |
| EBITDA | 46 tis. € | 42 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 21 tis. € | 26 tis. € |
| EBITDA marža | 14.1 % | 11.7 % | 3.4 % | 1.9 % | 3.4 % | 4.1 % |
| Čistý zisk | 23 tis. € | 23 tis. € | 2 tis. € | 4 tis. € | 4 tis. € | 6 tis. € |
| Aktíva spolu | 128 tis. € | 111 tis. € | 126 tis. € | 155 tis. € | 190 tis. € | 199 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matúš Kováč
MK
Konateľ
Matúš Kováč
PK
Konateľ
Pavol Kováč
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Pavol Kováč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-23 | 2023-07-10 |
| Pavol Kováč | Konateľ | 2004-06-23 | 2017-06-23 |
| Pavol Kováč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-23 | 2022-05-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SOLID Nesvady, s.r.o.RPO
Sídlo
Novozámocká 1
Vznik
2004-06-23 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36561223RPO
DIČ
2021838093FS
IČ DPH
SK2021838093 · aktívneFS
NACE
4775 · Maloobch.s kozmet.výr.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nesvady
Krajina
SK
IBAN
SK1111000000002627759503FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-01-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno | Dodatok č.1/2013 k dohode č.16/§50a/PS/2011 o poskytnutí príspevku na podporu udržania v zamestnaní zamestnancov s nízkymi mzdami podľa §50a zákona č.5/2004 Z.z. | 4 427 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SOLID Nesvady, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36561223/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36561223/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36561223", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →