SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AUDIT SK, spol. s r.o.
- IČO36559831
- DIČ2021840953
- IČ DPHSK2021840953
- NACE6920 · Účtovnícke činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
553k €
↗ +13.6% YoY
EBITDA · 2025
142k €
Čistý zisk · 2025
82k €
Aktíva spolu
708k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
15 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 553k € | 142k € | 82k € | 708k € | RUZ závierka |
| 2024 | 487k € | 152k € | 89k € | 779k € | RUZ závierka |
| 2023 | 477k € | 167k € | 99k € | 724k € | RUZ závierka |
| 2022 | 462k € | 142k € | 93k € | 664k € | RUZ závierka |
| 2021 | 408k € | 119k € | 78k € | 625k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 553 tis. € | 487 tis. € | 477 tis. € | 462 tis. € | 408 tis. € | 373 tis. € |
| EBITDA | 142 tis. € | 152 tis. € | 167 tis. € | 142 tis. € | 119 tis. € | 113 tis. € |
| EBITDA marža | 25.7 % | 31.3 % | 35 % | 30.7 % | 29.2 % | 30.2 % |
| Čistý zisk | 82 tis. € | 89 tis. € | 99 tis. € | 93 tis. € | 78 tis. € | 78 tis. € |
| Aktíva spolu | 708 tis. € | 779 tis. € | 724 tis. € | 664 tis. € | 625 tis. € | 565 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Nicoleta Zelenická
NZ
Konateľ
Nicoleta Zelenická
AZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Zelenický
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mária Zelenická | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-23 | 2023-12-28 |
| Andrej Zelenický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-25 | 2022-05-22 |
| Ing. Nicoleta Zelenická | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-25 | 2022-05-22 |
| Mária Zelenická | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-25 | 2022-05-22 |
| Andrej Zelenický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-01-15 | 2009-11-24 |
| Andrej Zelenický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-07 | 2007-01-14 |
| Mária Zelenická | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-07 | 2009-11-24 |
| Nicoleta Zelenická | Konateľ | 2004-05-07 | 2017-06-23 |
| Nicoleta Zelenická | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-07 | 2009-11-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AUDIT SK, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Kmeťkova 5
Vznik
2004-05-07 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36559831RPO
DIČ
2021840953FS
IČ DPH
SK2021840953 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK4875000000004030601091FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-06-08 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra | Dohoda číslo: 20/16/54E/4082 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AUDIT SK, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36559831/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36559831/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36559831", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →