SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MACAO GAME CLUB s.r.o.

  • IČO36559423
  • DIČ2021810043
  • IČ DPHSK2021810043
  • NACE4771 · Maloobchod s odevmi

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Topoľčany, SK. Pôsobí v odvetví Maloobchod s odevmi, 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.38 mil. € Zisk 81k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.38mil. €
↘ -14.2% YoY
EBITDA · 2024
239k €
Čistý zisk · 2024
81k €
Aktíva spolu
1.59mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
5
Σ 26k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.38 mil. € 239k € 81k € 1.59 mil. € RUZ závierka
2023 1.61 mil. € 571k € 365k € 1.71 mil. € RUZ závierka
2022 3.08 mil. € 906k € 690k € 1.3 mil. € RUZ závierka
2021 1.37 mil. € -263k € -395k € 763k € RUZ závierka
2020 786k € 93k € 5 593 € 626k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.38 M €1.61 M €3.08 M €1.37 M €786 tis. €1.02 M €
EBITDA239 tis. €571 tis. €906 tis. €-263 tis. €93 tis. €-80 tis. €
EBITDA marža17.3 %35.5 %29.4 %-19.2 %11.9 %-7.8 %
Čistý zisk81 tis. €365 tis. €690 tis. €-395 tis. €6 tis. €-168 tis. €
Aktíva spolu1.59 M €1.71 M €1.30 M €763 tis. €626 tis. €604 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Artur Hudec
Od 2023-09-28
BJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Jozef Hudec
Od 2023-09-28
SH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Sebastián Hudec
Od 2023-09-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Artur Hudec Konateľ 2023-08-31
Sebastián Hudec Konateľ 2023-08-31
Bc. Jozef Hudec Konateľ 2019-11-05
Jozef Hudec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-28 2023-09-27
Július Klačanský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-28 2023-09-27
Tomáš Klačanský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-23 2023-09-27
Jozef Hudec Konateľ 2019-11-05 2023-09-27
Jozef Hudec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-11-05 2022-09-27
Tomáš Klačanský Konateľ 2019-11-05 2023-09-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MACAO GAME CLUB s.r.o.RPO
Sídlo
Pod Kalváriou 2103
Vznik
2004-04-27 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36559423RPO
DIČ
2021810043FS
IČ DPH
SK2021810043 · aktívneFS
NACE
4771 · Maloobchod s odevmi
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Topoľčany
Krajina
SK
IBAN
SK7575000000004008012506FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 26k € celková hodnota 2025-02-06 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-02-06 Mesto Topolčany Dodatok č.1 12k €
2023-12-20 Mesto Topolčany Nájomná zmluva o prenájme pozemku 12k €
2025-02-03 Inšpektorát práce Trenčín Uznanie dlhu a dohoda o splátkach 1 500 €
2024-06-12 Sociálny podnik mesta Topoľčany, s.r.o. Dohoda o spolupodieľaní sa na nákladoch na prevádzke a užívaní nebyt. priestorov 204 €
2024-12-10 Mesto Myjava Zmluva o spolupráci PCO 80 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MACAO GAME CLUB s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36559423/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36559423/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36559423",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →