SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 VAMONT, s.r.o.
- IČO36553921
- DIČ2021747541
- IČ DPHSK2021747541
- NACE2829 · Výroba ost.všeob.strojov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Vráble, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.všeob.strojov.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
E · 35/100
Vysoké riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
41k €
Zisk 3 016 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
41k €
↘ -22.5% YoY
EBITDA · 2024
4 573 €
Čistý zisk · 2024
3 016 €
Aktíva spolu
137k €
Zamestnanci
1
Kredit
E· 35/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
9 144 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
972 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
35 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 41k € | 4 573 € | 3 016 € | 137k € | RUZ závierka |
| 2023 | 52k € | -5 441 € | -6 158 € | 132k € | RUZ závierka |
| 2022 | 30k € | -21k € | -22k € | 133k € | RUZ závierka |
| 2021 | 69k € | 19k € | 14k € | 146k € | RUZ závierka |
| 2020 | 67k € | 21k € | 18k € | 135k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 41 tis. € | 52 tis. € | 30 tis. € | 69 tis. € | 67 tis. € | 48 tis. € |
| EBITDA | 5 tis. € | -5 tis. € | -21 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € | 4 tis. € |
| EBITDA marža | 11.3 % | -10.4 % | -70.3 % | 27.2 % | 31.9 % | 7.9 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | -6 tis. € | -22 tis. € | 14 tis. € | 18 tis. € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 137 tis. € | 132 tis. € | 133 tis. € | 146 tis. € | 135 tis. € | 101 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Harangozó
JH
Konateľ
Jozef Harangozó
JH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Harangozó
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Daniel Baláži | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-06-06 | 2010-12-14 |
| Dušan Harangozó | Konateľ | 2003-09-02 | 2010-12-14 |
| Dušan Harangozó | Konateľ | 2003-09-02 | 2023-06-28 |
| Dušan Harangozó | Konateľ | 2003-09-02 | 2023-07-03 |
| Jozef Harangozó | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-09-02 | 2008-06-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
VAMONT, s.r.o.RPO
Sídlo
Bernolákova 576
Vznik
2003-09-02 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36553921RPO
DIČ
2021747541FS
IČ DPH
SK2021747541 · aktívneFS
NACE
2829 · Výroba ost.všeob.strojov
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Vráble
Krajina
SK
IBAN
SK2902000000003507502353FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-07-10 | Slovenský metrologický inšpektorát | Dohoda o splátkach pohľadávky č. 26/2014/Spl | 750 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VAMONT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36553921/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36553921/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36553921", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →