SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DREVINA NZ, s.r.o.

  • IČO36552917
  • DIČ2020145567
  • IČ DPHSK2020145567
  • NACE4683

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Nové Zámky, SK. Pôsobí v odvetví 4683, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 6.83 mil. € Zisk 941 €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
6.83mil. €
↗ +2.1% YoY
EBITDA · 2025
137k €
Čistý zisk · 2025
941 €
Aktíva spolu
1.77mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
2
Σ 123k €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 58 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 5M 8M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 6.83 mil. € 137k € 941 € 1.77 mil. € RUZ závierka
2024 6.69 mil. € 129k € 3 214 € 1.73 mil. € RUZ závierka
2023 7.21 mil. € 139k € 33k € 1.65 mil. € RUZ závierka
2022 7.51 mil. € 186k € 70k € 1.69 mil. € RUZ závierka
2021 6.51 mil. € 194k € 71k € 1.57 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby6.83 M €6.69 M €7.21 M €7.51 M €6.51 M €5.06 M €
EBITDA137 tis. €129 tis. €139 tis. €186 tis. €194 tis. €90 tis. €
EBITDA marža2 %1.9 %1.9 %2.5 %3 %1.8 %
Čistý zisk941 €3 tis. €33 tis. €70 tis. €71 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu1.77 M €1.73 M €1.65 M €1.69 M €1.57 M €1.38 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Igor Czuczor
Od 2024-08-08
MC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Czuczorová
Od 2022-05-23
II
Konateľ
Ing. Igor Czuczor
Od 2003-06-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mária Czuczorová Konateľ 2003-06-19
Ing. Igor Czuczor Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-12-17 2013-07-04
Mária Czuczorová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-12-17 2022-05-22
Ing. Igor Czuczor Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-07-12 2009-12-16
Ing. Igor Czuczor Konateľ 2003-06-19 2020-02-12
Ing. Igor Czuczor Konateľ 2003-06-19 2008-07-11
Ing. Igor Czuczor Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-06-19 2008-07-11
Mária Czuczorová Konateľ 2003-06-19 2008-07-11
Mária Czuczorová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-06-19 2009-12-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DREVINA NZ, s.r.o.RPO
Sídlo
Budovateľská 2
Vznik
2003-06-19 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36552917RPO
DIČ
2020145567FS
IČ DPH
SK2020145567 · aktívneFS
NACE
4683
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
IBAN
SK4375000000004000256186FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 123k € celková hodnota 2022-12-22 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-04-10 Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Želiezovce Kúpna zmluva 118k €
2016-09-07 Agrokomplex – Výstavníctvo Nitra, š.p. Rámcová kúpna zmluva 108k €
2015-06-22 Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Želiezovce Kúpna zmluva 104k €
2020-01-17 agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik Kúpna zmluva 95k €
2020-01-17 agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik Kúpna zmluva 94k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DREVINA NZ, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36552917/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36552917/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36552917",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →