SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PolyStar, s.r.o.

  • IČO36552119
  • DIČ2021726894
  • IČ DPHSK2021726894
  • NACE3822 · Spracúv.nebezp.odpadu

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Nové Zámky, SK. Pôsobí v odvetví Spracúv.nebezp.odpadu, 91 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 4.08 mil. € Zisk 579k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
4.08mil. €
↗ +15.9% YoY
EBITDA · 2025
1.17mil. €
Čistý zisk · 2025
579k €
Aktíva spolu
3mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
91
Σ 2.32 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 4.08 mil. € 1.17 mil. € 579k € 3 mil. € RUZ závierka
2024 3.52 mil. € 944k € 501k € 2.97 mil. € RUZ závierka
2023 3.8 mil. € 1.27 mil. € 800k € 2.46 mil. € RUZ závierka
2022 3.34 mil. € 1.03 mil. € 604k € 2.29 mil. € RUZ závierka
2021 3.18 mil. € 1.06 mil. € 668k € 1.99 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby4.08 M €3.52 M €3.80 M €3.34 M €3.18 M €1.66 M €
EBITDA1.17 M €944 tis. €1.27 M €1.03 M €1.06 M €290 tis. €
EBITDA marža28.6 %26.8 %33.5 %30.7 %33.5 %17.4 %
Čistý zisk579 tis. €501 tis. €800 tis. €604 tis. €668 tis. €62 tis. €
Aktíva spolu3.00 M €2.97 M €2.46 M €2.29 M €1.99 M €981 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Martin Starzyk, PhD.
Od 2022-10-20
MM
Konateľ
MUDr. Martin Starzyk, PhD.
Od 2022-10-17
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Stanislav Starzyk, CSc.
Od 2022-05-23
Do 2022-10-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Dana Guštarová Konateľ 2014-08-21 2016-12-16
Dana Guštarová Konateľ 2014-08-21 2016-12-12
MUDr. Martin Starzyk, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-09-11 2015-04-16
MUDr. Viera Donovalová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-03-09 2015-04-16
MUDr. Martin Starzyk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-04-27 2013-09-10
MUDr. Martin Starzyk Konateľ 2006-03-24 2013-09-10
MUDr. Martin Starzyk, PhD. Konateľ 2006-03-24 2014-09-02
MUDr. Martin Starzyk, PhD. Konateľ 2006-03-24 2014-08-21
MUDr. Stanislav Starzyk, CSc. Konateľ 2003-04-15 2022-10-19

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Martin StarzykPEP
od 2022-12-05
Stanislav Starzyk
od 2017-06-26 · do 2022-12-05
Stanislav Starzyk
od 2017-01-31 · do 2017-06-26
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PolyStar, s.r.o.RPO
Sídlo
Slovenská 13 A
Vznik
2003-04-15 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36552119RPO
DIČ
2021726894FS
IČ DPH
SK2021726894 · aktívneFS
NACE
3822 · Spracúv.nebezp.odpadu
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
IBAN
HU38120250000133788100100004FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
91 zmlúv 2.32 mil. € celková hodnota 2026-04-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-04-22 Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. Bratislava Zmluva č. 42_2024 o zabezpečení zberu, prepravy a zneškodňovaní nebezpečného a ostatného odpadu 504k €
2024-12-12 Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky Rámcová zmluva č. 1711/2024 na odvoz a likvidáciu nebezpečného odpadu zo zdravotnej starostlivost 475k €
2021-07-12 Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. Bratislava Zmluva o poskytnutí služkby 432k €
2022-10-11 Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky Rámcová zmluva na odvoz a likvidáciu nebezpečného odpadu zo zdravotnej starostlivosti na obdobie 24 mesiacov 383k €
2014-11-03 Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. Bratislava Zmluva o poskytnutí služby 219k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PolyStar, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36552119/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36552119/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36552119",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →