SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 Novák Grif s. r. o.

  • IČO36551538
  • DIČ2021711296
  • NACE8001

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví 8001, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit E · 30/100 Vysoké riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
92k €
↘ -11.1% YoY
EBITDA · 2024
-50k €
Čistý zisk · 2024
-51k €
Aktíva spolu
40k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 1 212 €
Kredit
E· 30/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 60k €
Dlh zdravotnej poisťovne 616 €
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 1071 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
30 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 87k 175k 265k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 92k € -50k € -51k € 40k € RUZ závierka
2023 103k € -91k € -107k € 116k € RUZ závierka
2022 205k € -12k € -13k € 231k € RUZ závierka
2021 170k € -72k € -79k € 221k € RUZ závierka
2020 241k € 12k € 284 € 259k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby92 tis. €103 tis. €205 tis. €170 tis. €241 tis. €309 tis. €
EBITDA-50 tis. €-91 tis. €-12 tis. €-72 tis. €12 tis. €2 tis. €
EBITDA marža-54 %-88 %-5.7 %-42.3 %4.8 %0.8 %
Čistý zisk-51 tis. €-107 tis. €-13 tis. €-79 tis. €284 €10 €
Aktíva spolu40 tis. €116 tis. €231 tis. €221 tis. €259 tis. €202 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

GN
Konateľ
Gabriela Nováková
Od 2025-09-16
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marta Sörösová
Od 2022-09-23
Do 2025-10-03
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marta Sörösová
Od 2005-11-01
Do 2022-09-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marta Sörösová Konateľ 2003-02-27 2025-09-16
Marta Sörösová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-02-27 2005-10-31
Marta Sörösová Konateľ 2003-02-27 2022-05-22
Marta Sörösová Konateľ 2003-02-27 2025-10-03
Zsolt Sörös Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-02-27 2005-10-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Novák Grif s. r. o.RPO
Sídlo
Sedmokrásková 6
Vznik
2003-02-27 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36551538RPO
DIČ
2021711296FS
NACE
8001
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 1 212 € celková hodnota 2025-04-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-02-17 Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle § 558 Občianského zákonníka 2 029 €
2023-01-02 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 1 212 €
2014-11-05 Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle § 558 Občianského zákonníka 955 €
2014-05-06 Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. Súhlas so splátkovým kalendárom 890 €
2025-04-30 Gymnázium Hansa Selyeho s vyučovacím jazykom maďarským - Selye János Gimnázium Dodatok č.3 k Zmluve o poskytovaní služieb ochrany objektu č. 125/PCO/2006 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Novák Grif s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36551538/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36551538/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36551538",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →