SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MedGene s. r. o.

  • IČO36550931
  • DIČ2020138857
  • IČ DPHSK2020138857
  • NACE8691

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 8691.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 447k € Zisk 105k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
447k €
↗ +23.6% YoY
EBITDA · 2025
149k €
Čistý zisk · 2025
105k €
Aktíva spolu
614k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 162k 325k 492k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 447k € 149k € 105k € 614k € RUZ závierka
2024 362k € 60k € 35k € 414k € RUZ závierka
2023 431k € 178k € 133k € 393k € RUZ závierka
2022 325k € 99k € 63k € 238k € RUZ závierka
2021 438k € 233k € 116k € 278k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby447 tis. €362 tis. €431 tis. €325 tis. €438 tis. €386 tis. €
EBITDA149 tis. €60 tis. €178 tis. €99 tis. €233 tis. €192 tis. €
EBITDA marža33.3 %16.6 %41.2 %30.4 %53.2 %49.9 %
Čistý zisk105 tis. €35 tis. €133 tis. €63 tis. €116 tis. €85 tis. €
Aktíva spolu614 tis. €414 tis. €393 tis. €238 tis. €278 tis. €250 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DM
Konateľ
Dr. Martin Gencik
Od 2018-09-10
DM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dr. Martin Gencik
Od 2016-01-19
DM
konateľ
Dr. Martin Gencik
Od 2018-09-10
Do 2026-04-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Andrej Gencik, CSc. Konateľ 2005-06-01 2018-09-10
MUDr. RNDr. Andrej Gencik, CSc. Konateľ 2005-06-01 2018-10-12
Štefan Chrenko Konateľ 2004-03-25 2005-06-13
Štefan Chrenko Konateľ 2004-03-25 2005-05-31
Dr. Andrej Gencik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-01-08 2016-01-18
Dr. Anna Gencik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-01-08 2016-01-18
Ing. Ľubomír Šmatlák Konateľ 2003-01-08 2004-03-25
Ing. Ľubomír Šmatlák Konateľ 2003-01-08 2004-05-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MedGene s. r. o.RPO
Sídlo
Ondrejovova 971/30
Vznik
2003-01-08 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36550931RPO
DIČ
2020138857FS
IČ DPH
SK2020138857 · aktívneFS
NACE
8691
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1709000000000262094764FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-01-07 Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre Zmluva o budúcej zmluve o využití výsledkov riešenia projektu aplikovaného výskumu 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MedGene s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36550931/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36550931/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36550931",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →