SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ALBEX PLUS, s.r.o.

  • IČO36550051
  • DIČ2020149780
  • IČ DPHSK2020149780
  • NACE4781 · Maloob.v stánk.s potrav.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Maloob.v stánk.s potrav., 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 5.5 mil. € Zisk 21k €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
5.5mil. €
↘ -14.0% YoY
EBITDA · 2025
175k €
Čistý zisk · 2025
21k €
Aktíva spolu
2.15mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
6
Σ 132k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 4M 8M 13M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 5.5 mil. € 175k € 21k € 2.15 mil. € RUZ závierka
2024 6.39 mil. € 144k € 16k € 1.87 mil. € RUZ závierka
2023 7.33 mil. € 134k € 16k € 1.74 mil. € RUZ závierka
2022 11.52 mil. € 199k € 87k € 2.6 mil. € RUZ závierka
2021 5.29 mil. € 316k € 173k € 1.65 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby5.50 M €6.39 M €7.33 M €11.52 M €5.29 M €4.58 M €
EBITDA175 tis. €144 tis. €134 tis. €199 tis. €316 tis. €182 tis. €
EBITDA marža3.2 %2.2 %1.8 %1.7 %6 %4 %
Čistý zisk21 tis. €16 tis. €16 tis. €87 tis. €173 tis. €46 tis. €
Aktíva spolu2.15 M €1.87 M €1.74 M €2.60 M €1.65 M €2.41 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alena Bednáriková
Od 2025-10-09
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Bednárik
Od 2025-10-09
AB
Konateľ
Alena Bednáriková
Od 2002-10-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ivan Bednárik Konateľ 2002-10-28
Alena Bednáriková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-23 2025-10-08
Ing. Ivan Bednárik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-23 2025-10-08
Alena Bednáriková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-11-13 2022-05-22
Ing. Ivan Bednárik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-11-13 2022-05-22
Alena Bednáriková Konateľ 2002-10-28 2025-10-08
Alena Bednáriková Konateľ 2002-10-28 2022-05-22
Alena Bednáriková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-10-28 2010-11-12
Ing. Ivan Bednárik Konateľ 2002-10-28 2025-10-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ivan Bednárik
od 2025-10-02
Alena Bednáriková
od 2025-10-02
Ivan Bednárik
od 2017-12-21 · do 2025-10-02
Alena Bednáriková
od 2017-12-21 · do 2025-10-02
Ivan Bednárik
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Alena Bednáriková
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ALBEX PLUS, s.r.o.RPO
Sídlo
Novozámocká 2796/3 A
Vznik
2002-10-28 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36550051RPO
DIČ
2020149780FS
IČ DPH
SK2020149780 · aktívneFS
NACE
4781 · Maloob.v stánk.s potrav.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK0911000000002621777161FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 132k € celková hodnota 2025-03-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-05-23 Národné lesnícke centrum Kúpna zmluva 103k €
2018-01-04 Mesto Nitra Kúpna zmluva 71k €
2018-06-18 Archeologický ústav SAV Kúpna zmluva 52k €
2023-03-30 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Kúpna zmluva 38k €
2023-03-16 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Kúpna zmluva 38k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ALBEX PLUS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36550051/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36550051/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36550051",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →