SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 KM Management, spol. s r.o.

  • IČO36549029
  • DIČ2020149692
  • IČ DPHSK2020149692
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví 7020, 18 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.69mil. €
↗ +1.4% YoY
EBITDA · 2025
246k €
Čistý zisk · 2025
38k €
Aktíva spolu
1.32mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
18
Σ 128 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 745k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.69 mil. € 246k € 38k € 1.32 mil. € RUZ závierka
2024 1.67 mil. € 167k € 4 737 € 1.32 mil. € RUZ závierka
2023 1.75 mil. € 136k € 35k € 1.2 mil. € RUZ závierka
2022 1.87 mil. € 146k € 17k € 1.36 mil. € RUZ závierka
2021 2.05 mil. € 135k € 32k € 1.38 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.69 M €1.67 M €1.75 M €1.87 M €2.05 M €1.74 M €
EBITDA246 tis. €167 tis. €136 tis. €146 tis. €135 tis. €166 tis. €
EBITDA marža14.5 %10 %7.7 %7.8 %6.6 %9.5 %
Čistý zisk38 tis. €5 tis. €35 tis. €17 tis. €32 tis. €66 tis. €
Aktíva spolu1.32 M €1.32 M €1.20 M €1.36 M €1.38 M €1.13 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Katarína Gregušová
Od 2022-05-23
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Miloš Greguš
Od 2022-05-23
NG
Konateľ
Natália Gregušová
Od 2021-09-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Matúš Greguš Konateľ 2008-08-13
MUDr. Katarína Gregušová Konateľ 2002-08-19
MUDr. Miloš Greguš Konateľ 2002-08-19
MUDr. Katarína Gregušová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-02-06 2022-05-22
MUDr. Miloš Greguš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-02-06 2022-05-22
Matúš Greguš Konateľ 2008-08-13 2021-09-16
Tomáš Greguš Konateľ 2008-08-13 2012-10-08
Tomáš Greguš Konateľ 2008-08-13 2012-10-16
MUDr. Katarína Gregušová Konateľ 2002-08-19 2022-05-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Miloš Greguš
od 2017-08-15
Katarína Gregušová
od 2017-08-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KM Management, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Radová 44
Vznik
2002-08-19 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36549029RPO
DIČ
2020149692FS
IČ DPH
SK2020149692 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK3811000000002829780044FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
18 zmlúv 128 € celková hodnota 2025-08-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-02-08 Špecializovaná nemocnica sv. Svorada Zobor, n.o. Zmluva o poskytovaní denzinometrie 128 €
2025-08-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-06-25 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-04-30 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-03-31 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KM Management, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36549029/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36549029/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36549029",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →