SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BAUSTYR, s.r.o.
- IČO36546861
- DIČ2020160637
- IČ DPHSK2020160637
- NACE2366
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Komárno, SK. Pôsobí v odvetví 2366, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
D · 49/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
177k €
↗ +22.8% YoY
EBITDA · 2024
14k €
Čistý zisk · 2024
1 690 €
Aktíva spolu
171k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 863 €
Kredit
D· 49/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
998 €
Dlh zdravotnej poisťovne
330 €
Dlh sociálnej poisťovne
1 367 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
49 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 177k € | 14k € | 1 690 € | 171k € | RUZ závierka |
| 2023 | 144k € | -14k € | -41k € | 161k € | RUZ závierka |
| 2022 | 153k € | 18k € | -11k € | 194k € | RUZ závierka |
| 2021 | 251k € | 20k € | 850 € | 70k € | RUZ závierka |
| 2020 | 253k € | 26k € | 3 907 € | 120k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 177 tis. € | 144 tis. € | 153 tis. € | 251 tis. € | 253 tis. € | 254 tis. € |
| EBITDA | 14 tis. € | -14 tis. € | 18 tis. € | 20 tis. € | 26 tis. € | 36 tis. € |
| EBITDA marža | 7.9 % | -9.6 % | 11.9 % | 8 % | 10.1 % | 14 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | -41 tis. € | -11 tis. € | 850 € | 4 tis. € | 20 tis. € |
| Aktíva spolu | 171 tis. € | 161 tis. € | 194 tis. € | 70 tis. € | 120 tis. € | 114 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Levente Lőrincz
LL
Konateľ
Levente Lőrincz
LL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Levente Lőrincz
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Szilárd Hodek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-12-06 | 2012-06-01 |
| Bc. Gabriela Urbáneková | Konateľ | 2002-04-15 | 2005-12-05 |
| Bc. Gabriela Urbáneková | Konateľ | 2002-04-15 | 2005-10-25 |
| Bc. Gabriela Urbáneková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-04-15 | 2005-12-05 |
| Milan Hanzel | Konateľ | 2002-04-15 | 2005-10-25 |
| Milan Hanzel | Konateľ | 2002-04-15 | 2005-12-05 |
| Milan Hanzel | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-04-15 | 2005-12-05 |
| Szilárd Hodek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-04-15 | 2005-12-05 |
| Szilárd Hodek | Konateľ | 2002-04-15 | 2012-05-23 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BAUSTYR, s.r.o.RPO
Sídlo
Hradná č. 3
Vznik
2002-04-15 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36546861RPO
DIČ
2020160637FS
IČ DPH
SK2020160637 · aktívneFS
NACE
2366
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Komárno
Krajina
SK
IBAN
SK5331000000004240041109FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-01-05 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 863 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BAUSTYR, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36546861/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36546861/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36546861", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →